Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Adalı Pansiyon  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Adalı Pansiyon
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Bozcaada’nın pek çok tesisinin de yer aldığı Rum mahallesinde ve Bozcaada kalesinin tam arkasında yer alan Adalı Pansiyon eskinin unutulmaz nostaljik unsurları ile yeninin modern olanaklarını aynı çatı altında buluşturmayı iyi başarıyor. Sade ve şık bir şekilde dekore edilmiş iç mekanında incelikli bir zevkin tüm yansımalarını göreceğiniz pansiyonda temizlik ve hijyen konusunda da bir eksiklik göremeyeceksiniz. 
Bol oksijenli bir güne uyanacağınız Adalı Pansiyon misafirlerini önce gözlere sonra damaklara bayram ettiren zengin bir kahvaltı ile selamlıyor. Her geleni bir müşteri değil gerçek bir misafir gibi ağırlayan pansiyonda gerçekten de adalı bir dostunuzun evinde olduğunuz hissini yaşayacaksınız. Aynı zamanda konfor ve ihtiyaç duyulabilecek detaylar konusunda da bir eksiklik çekmeyeceğiniz pansiyonda 13 yatak kapasiteli yalnızca 5 oda bulunduğu için erken rezervasyon fırsatlarını değerlendirmeyi ihmal etmeyin. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Sessizlik ve huzur  4.0

Büşra42
Pansiyon ama bir çok otelden daha güzel hizmeti var. Temizlik konusunda ben çok hassas biri olduğum için gittiğim yerleri pek beğenmem. eşimle beraber seçtik burayı ve geldikten sonra doğru karar verdiğimizi anladık. Zaten sessizlik ve huzur istiyorduk. Burada hepsi mevcut.
Büşra4223/05/2016 12:06:01

Huzurun adresi  4.0

Yakup Uygun
Sessiz sakin ve bol huzurlu bir tatil geçirmemize yardimci olan Adalı pansiyona sevgiler. Gerçekten güzel ve kaliteli bir hizmet ile karşılanmak şahane. Odalar gayet temiz ve ihtiyaca uygun hazırlanmış.Yemekler açık havada enfesti açıkçası. Gezilecek yerlerin bolluğu ise muhteşem tabi buna birde denizin ve doğanın güzelliği eklenince harika bir tatil geçirmiş oluyorsunuz. Bizi ailesine katan Adalı pansiyona en kisa zamanda tabi ki tekrar geleceğiz. Kaldığıniza pişman olmayacağınız ve evinize mutlu doneceginiz tatil için şiddetle burada kalmanizi öneririm.
Yakup Uygun16/01/2016 23:46:33