Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Ahlat Selçuklu Hotel  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Ahlat Selçuklu Hotel
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 110,00 ₺

Van Gölü kıyısında yer alan Ahlat Selçuklu Hotel sahip olduğu tarihi geçmişi ile farklı bir platforma kaynaklık etmektedir. Huzur veren eşsiz manzarasıyla tüm yorgunluğunuzun alınmasına yardımcı olan otelimiz ücretsiz Wİ-Fİ erişimi sunmaktadır. ,
Konaklama hizmetinde beklenilenden çok daha fazlasını sunan Ahlat Selçuklu Hotel'in sahip olduğu banyolarda ücretsiz banyo malzemeleri, saç kurutma makinesi ve havlu bulunmaktadır. Tesisimiz birinci sınıf kalite aracılığı ile hizmet veren aşçılar tarafından dünya mutfağını sofranıza taşımaktadır. Muş Havaalanına 50 KM uzaklıkta yer alan Ahlat Selçuklu Hotel aracılığı ile sizler de konaklama ihtiyacınızın kusursuz bir şekilde karşılanmasına olanak tanıyabilirsiniz.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

İlk izlenim güzel oldu.  4.0

Ferhat R
Standart odaları olan sıradan bir yer ama temiz ve bakımlı.İlk defa geldik ilk izlenim olarak gayet başarılı bulduk ve gerekeni de elemanlar söyledik. Teşekkür ederiz hizmetinizden dolayı.
Ferhat R20/06/2016 09:19:04

Ailecek Gelebilirsiniz  4.0

Ferhunde K.
Gönlünüzün rahatlığı ile bölgede kalabileceğiniz sayılı otellerden birisi. Daha öncede 2 defa bu otelde konaklama şansı buldum. Otelin restoresi gayet başarılı. Oda temizliği yerli yerinde. Yemekleri gerçekten çok lezzetli. Bizi karşılayan personel güler yüzlü ve çok anlayışlı kişilerden oluşuyor. Ailecek'de kalınabilecek bir işletme yeri.
Ferhunde K.28/03/2016 20:33:59