Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Almena Hotel  Otel Puanı : 4 3 kişi yorum yapmış.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Kayınvalideme Sürpriz  4.0

Nurşen G.
Kayınvalideme süpriz yapmak için Almena Hotel'i tercih ettik. Daha önce hiç tatile gitmemiş olduğu için, ona yaptığımız süprizde Almena Hotel'i daha önce tercih ettiğimiz ve kalitesini bildiğimiz için sürpriz için bu oteli tercih ettik. Özellikle otelin havuzu bizim için çok çok eğlenceli oldu. Ailecek yüzmeyi de çok sevdiğimiz için kaldığımız haftasonunda oldukça güzel vakit geçirdik.
Nurşen G.28/03/2016 12:46:05

Tercih edilirse doğru olur  5.0

Ebru G
Tatil için oldukça uygun konumu var gittikten sonra daha iyi anladım.Ailem ile rahat 3 gün geçirdim.Sessiz ve huzur dolu bir mekanda güzel vakit geçti.Temiz ve ilgi yüksek.Kesinlikle tercih edilecek yerlerden bir tanesi burası.Her şey ayarlanmış şekilde.
Ebru G26/03/2016 10:19:33

Vazgeçilmeziniz olacak  5.0

Ceyda Atıcı
İçeriye adım atar atmaz, profesyonel bir karşılama, güler yüzlü çalışanlar, temiz ve hoş bir dizaynı ile Almena Hotel göze çarpıyor. Kendinizi evinizde gibi hissetmek için doğru adrestir diyebilirim. Temiz mutfakta pişen ve damaklarda eşsiz bir iz bırakan yemekleri ile, harika sunumu ile çok memnun kaldık. Fiyatları da gayet bütçeye uygun şekilde ayarlanmış. Kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışlarıyla ve de güler yüzlü çalışanları ile buraya bir daha geleceğinize çok eminim. Şunu da belirtmek isterim ki; eğer hijyene çok önem veriyor iseniz Almena Hotel'i seçmenizi şiddetle öneririm :)
Ceyda Atıcı26/03/2016 08:54:11