Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Berchem Örnek Hotel  Otel Puanı : 1 2 kişi yorum yapmış.

Berchem Örnek Hotel
%20 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Profesyonel bir otel arayışı içineyseniz, hizmetlerden memnun kalmak istiyor ve ayrıntılarda takılmak istemiyorsanız, Sadece konaklamak değil aynı zamanda eğlenmek ve tam tadında bir tatil yaşamaksa amacınız Berchem Örnek Hotel tam size göre. Olumsuzluklara asla yer olmayan mekanımızda sıkılmaya da yer yok. Konforla birlikte keyifli zamanlar geçirmek bizim otelimizde hiç de zor değil.

 Berchem Örnek Hotel de, resepsiyon, ataç kiralama, animasyon, bünye içinde ATM, bilet servisi, ayakkabı parlatıcı, bavul odası, ücretsiz bisiklet, çamaşırhane, havaalanı servisi atari salonu, bilardo, açık yüzme havuzu aerobik salonu ve aklınıza gelebilecek tüm detaylandırmalar sizlerin hizmetinde. Van daki Tüm önemli noktalara yakın mesafedeki otelimizde sizleri ağırlamaktan her daim mutluluk duyacağız. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Asla tavsiye etmiyorum çok kötü  1.0

Ferman S
İlk defa burada kalıyorum ama keşke otelimi değişmeseydim. Bu kadar rezil bir yer görmedim hayatımın boyunca o kadar otelde kaldım işim gereği geziyorum ama burası en kötü deneyimim oldu. Asla tavsiye etmiyorum.
Ferman S13/06/2016 08:19:02

Para verseniz kalmam artık.  1.0

Özkan Y
Gecelik konaklama dışında tatil amaçlı asla tavsiye etmiyorum.Bence tek seçenek burası ise tercih edin.Gece yatamadım ki seslerden.Duvarlara hayrınıza bir yalıtım yapın.Verdiğimiz paralara değsin dimi.Maksat gelen kalsın işte bu kadar.Elamanlarınıza biraz gülme dersi verin.Suratlar beş karış olmaz böyle.Para verseniz kalmam artık.
Özkan Y21/03/2016 08:45:05