Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Blue Valley Hotel  Otel Puanı : 3 3 kişi yorum yapmış.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

çok kötü  1.0

Tuba şahin
sakın gitmeyin paranıza yazık olur biz yandık siz yanmayın 2530 liraya 4 gecelik tatil satın aldık apis turizim acentesi aracılığıyla ürgüpün dağın da bir köyde olduğu belirtilmedi merkeze 5 dakika denildi ilk geceyi mecburen orada pis odada geçirmek zorunda kaldık 3 çocuklu bir aile olduğumuzu belirtmeme rağmen ek yatak talep etmeme rağmen gittiğimiz de beşik te yoktu ek yatakta pis kokan bir kanepeye çarşaf serilerek iki çocuğum ayak ayağa yattılar manzara dedikleri şey ise karşı mağarada ki tavuklar ve kümesi sabah otelden çıkış yapacağımızı belirttim ücret iadesi istedim fakat ne acente ne otel paramı geri ödemedi şu anda başka bir otelde konaklıyorum jandarmaya il emniyet müdürlüğüne tüketici haklarına kültür ve turizim bakanlığına şikayette bulundum her yerede yazacağım sakın gitmeyin hem pahalı hem pis manzara falanda yok hikaye yani
Tuba şahin05/09/2017 21:36:54

Geceleri atmosfer çok daha başka burada  4.0

Yeliz Z
Otelde ilgi alaka süper, odalar Kapadokya dokusuna uygun olarak tasarlanmış. Ziyaretimizde çok memnun kaldık. Ayrıca tepede bulunması bizlere harika manzara izletti. Geceleri bu şehir daha harika bir hal alıyor. Atmosferi birden değişiyor. gündüzleri sanki kuru çöl gibi ama geceleri farklı yüzü çıkıyor ortaya.
Yeliz Z08/06/2016 08:51:35

yapısı ve manzarası muhteşemdi  5.0

Aylin D.
Daha önce İç Anadolu’nun birkaç iline daha gitmiştim ve oralar ilkbaharda çok güzel oluyorlar. Bu yüzden Kapadokya gezimizi de İlkbaharda yapmaya karar verdik. Bu otelinde bazı odalarında şömine vardı. Burayı seçtik. Çok rahattı ve muhteşem bir yapısı vardı. Konumu zaten harikaydı. Öyle güzel bir manzarası vardı ki, akşamları kahve içmenin keyfi bir başkaydı orada. Kahvaltıyı da terasta yapıyorduk hem o kadar lezzetli şeyler oluyordu ki insan yemeye doyamıyordu. İlkbaharda akşamları serin oluyordu ve şömineyi yakıyorduk biz, iki kadehte şarap alıyorduk eşimle, muhteşem sohbet etme şansı bulmuştuk.
Aylin D.20/03/2016 12:43:14