Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Efes Butik Otel Kuşadası  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

Efes Butik Otel Kuşadası
%70 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Doğanın gücünü sizlerle paylaşarak harikalar yaratan Efes Butik Otel Kuşadası aile sıcaklığı formunda hizmet vermektedir. Tesisimiz kusursuz çalışma ekibi ile profesyonelliğin elde edilmesini desteklemektedir. 
Efes Butik Otel Kuşadası toplantı odası, restoran, otopark, bahçe, 24 saat boyunca açık ön büro ve oda servis hizmeti sağlamaktadır. Efes Butik Otel Kuşadası’nın odaları fön makinesi, klima ve mini bar ile donatılmıştır. 
Kısa geziler ve tur danışmaları adına gereken tüm uygulamaların gerçekleşmesine imkan tanıyan Efes Butik Otel Kuşadası ücretsiz otopark hizmeti de sağlamaktadır. Sahip olduğu vizyonunu geliştirerek marjinal olma yolunda emin adımlar ile ilerleyen Efes Butik Otel Kuşadası ile sizlerde tatil heyecanını en üst safhaya çıkarabilirsiniz. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Huzur verici  3.0

Dilek N
Eğer yeşillik içerisinde huzur dolu bir tatil geçirmek istiyorsanız kesinlikle tercih edin derim. Hizmet anlayışından tutunda odaların konforuna kadar her şey ideal. Personellerin müşterisine karşı ilgili olması hatta ailesinden biriymiş gibi davranması çok mutlu edici. Burada kalmak benim için huzur vericiydi. İyi ki sizi seçmişim , otelden mutlu bir şekilde ayrıldım.
Dilek N27/05/2016 03:08:15

Doğa ile baş balşa  4.0

Gülriz A
Doğa seveler bu otel tercih edebilirler. Gerek hizmet anlayışı gerekse personellerin hizmetine kadar her şey mükemmel.Müşterilere çok iyi davranıyorlar oldukça ilgililer. Odalar hijyenik ve en iyi şekilde hazırlanmış. Bu otele ilk adım attığımda işte burası benim ikinci evim diyebildim. Gerçekten çalışanlar müşterilerine ailesiymiş gibi davranıyor. Restoranda ki yemeklerin tadı ayrı bir güzel. Her şeyi tek tek düşünen çalışma personellerine çok teşekkür ediyorum. İyi ki gelmişim ve iyi ki sizi seçmişim.
Gülriz A13/02/2016 11:39:35