Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Ilgın Pansiyon  Otel Puanı : 4 1 kişi yorum yapmış.

Ilgın Pansiyon
%80 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Datça’da yer alan Ilgın Pansiyon sahip olduğu konumu ile birinci sınıf kaliteye ev sahipliği yapan sonuçların ön plana çıkmasını sağlamaktadır. Ilgın Pansiyon doğa güzelliklerini sizlerle paylaşarak rüzgârın eşsiz esintisini ruhunuzda yaşatmaktadır. Tesisimiz tam donanım aracılığı ile desteklenerek hizmet kalitesini her geçen gün artırmaktadır. Ilgın Pansiyon tatil cennetini ayaklarınızın altına sererek memnuniyetin artmasını desteklemektedir.
 Tesisimiz ücretsiz uyandırma servisi, plaj, ön büro, otopark ve internet hizmeti sağlamaktadır. Ek yatak ve çamaşırhane planlamalarından da ek ücret karşılığında yararlanabilirsiniz. Tüm detayları inceleyerek birinci sınıf konaklama hizmeti sağlamayı hedef alan Ilgın Pansiyon, Dalaman Havaalanına yaklaşık olarak 20 KM mesafede bulunmaktadır. Hayvan dostu olarak adlandırılan Ilgın Pansiyon ile sizler de tatilinizi kusursuzlaştırarak doyasıya dinlenme fırsatını yakalayabilirsiniz.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Kız kardeşlerimle harika bir tatil  4.0

Sıla Ü
Kız kardeşlerim ile beraber gitmiştim, .çok güler yüzlü ve anlayışlı personellere sahip bir işletme. Burada ki herkesi çok sevdik ve otelden memnun bir şekilde ayrıldık. Hiç bu kadar güzel bir tatil olacağı aklıma gelmemişti. Bize evimizi arattırmadığı için işletmeye çok teşekkür ediyorum. En çok sevdiğiim şeylerden biri de gürültü kirliliğinin olmamasıydı, burada kalmak gerçekten huzur verici. Bir hafta boyunca burada konakladık ama tadı damağımda kaldı diyebilirim. Nisan ayında tekrardan geleceğim.
Sıla Ü04/03/2016 10:51:14