Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Otel Yelkenkaya  Otel Puanı : 5 1 kişi yorum yapmış.

Otel Yelkenkaya
%100 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 104,00 ₺

Prenses Adaları’nın enfes manzarasını siz değerli müşterileri ile paylaşan Otel Yelkenkaya sahip olduğu profesyonelliği ile vizyonunu farklılaştırmaktadır. 
Tesisimiz ek ücret ödemeniz dâhilinde bar cafe, restoran, oda servisi ve emanet kasa hizmeti sağlamaktadır. Sigara içilmeyen oda, ön büro, otopark, engelli odası ve internet hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz. Otel Yelkenkaya’nın tüm odaları eşya dolabı, havlu, fön makinesi, klima, TV ve uydu yayını aracılığı ile donatılarak hazırlanmıştır. Prestiji adına farklı çalışmaların gerçekleşmesine imkân tanıyan Otel Yelkenkaya uygun fiyat aralığı ile tanınmaktadır.
Tesisimiz tüm ihtiyaçların kısa zaman zarfı içinde yanıtlanmasını destekleyerek ön plana çıkmaktadır. Bisiklet platformu ile farklı aktivitelerin gerçekleşmesine imkân tanıyan Otel Yelkenkaya ile sizler de eğlenceli tatil platformunu enlerde yaşayabilirsiniz.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Tek,Sade ve huzur verici  5.0

Ceyda M
Otel manzarası her şeye değer yerde.En çok beğendiğim olayda bu zaten.Özellikle akşamları izlediğim o manzara.Dinlendirici bir atmosfer.Kahvaltı pek sevdiğim tarzda değildi ama diğer yemek çeşitleri oldukça güzeldi.Otelin temizliği konusunda da hiç bir sıkıntıya rastlamadım.Bu gelişimde eşimin işi nedeniyle sadece çocuklarımla geldik.Ama bir daha gelecek olursam eşimi de getirmeyi düşünüyorum.Hizmetlerinden dolayı da çalışanlara teşekkür ederim.
Ceyda M17/03/2016 07:10:42