Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Sadibey Çiftliği  Otel Puanı : 5 1 kişi yorum yapmış.

Sadibey Çiftliği
%100 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 153,00 ₺

Kastamonu güzelliklerinin en güzel şekilde yaşanmasına olanak tanıyan ve mükemmelin daha ötesinde tatil yapma fırsatı sunan Sadibey Çiftliği, şehre 10 dakika uzaklıkta bulunmasına rağmen, oldukça sessiz ve mükemmel bir havayı teneffüs etmenizi sağlıyor. Daha önce çiftlik olarak hizmet veren otel, restore edilerek mükemmel bir konak haline getirilmiştir. Misafirlerinin konforuna dair her şeyi düşünerek hazırladığı odalarında, banyo, tuvalet, televizyon ve çiftliğin tüm alanında ücretsiz Wi-Fi erişimi sunan Sadibey Çiftliği’nde geçireceğiniz günler, hafızanızda yer edinecek. 

Hizmette sınır tanımayan ve güler yüzlü personelleriyle ayrıcalıklı lezzetleri kahvaltıda sizlere sunan Sadibey Çiftliği, bahçesinde yetiştirdiği, domates, salatalık gibi sebzelerle organik bir kahvaltı yapmanızı sağlıyor. Yöresel lezzetlerin tadına da varabileceğiniz çiftlik, Kastamonu şehir merkezine 17,5 km, Mahmut Bey Camii 5 km ve Ilgaz kayak merkezine 47 km mesafede, Kastamonu Havalimanına 29 km uzaklıkta yer almaktadır.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Çok güzel sadece bunu bilin.   5.0

İpek I
Orman ve dağın karşıdaki güzelliği otelin tam bahçesine vuruyor. Sabahları uyandığımda balkonda kahve içerken temiz hava ve muhteşem manzara. Ne kadar anlatsam yaşamadan anlayamazsınız. Çok güzel sadece bunu bilin.
İpek I20/06/2016 12:58:20