Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Sessiz Ev Çiftlik Otel  Otel Puanı : 5 2 kişi yorum yapmış.

Sessiz Ev Çiftlik Otel
%100 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 190,00 ₺

Kocaeli Derbent’te bulunan Kartepe eteklerine kurulu Sessiz Ev Çiftlik Otel, eşsiz bir tatil keyfini yakalamanız için en ideal seçeneklerden bir yerdir. Mükemmel doğal görünümü, eşsiz havası ve dağ yamacı manzarası ile büyüleyici bir tatil yapma şansını sizlere sunan sessiz ev, hayal ettiğinizden çok daha fazlasını sizlere sunmaktadır. Gerek oda hizmetlerinde, gerek otel bünyesinin kendine has özelliklerinde ve gerekse de müşterilerinin rahat etmesi konusunda en iyi seçeneklerin bulunduğu otelin tüm odalarında sade mobilya tasarımları yer almaktadır. Banyo, duş malzemeleri, saç kurutma makinesi, LCD televizyon ve wi-fi ile donatılan odaları, bahçesinde ferah alanı ve daha fazlası sizin de en güzel şekilde zamanınızı değerlendirmenizi sağlayacaktır. Sessiz Ev Çiftlik Otel farkıyla beklediğinizden çok daha fazlasını elde ederek, senenin tüm stres ve yorgunluğundan uzaklaşarak daha pozitif bir şekilde işinizin başına geçeceksiniz.
Konuklarının rahatı adına sunduğu trekking, ATV ile safari, paintball, Kartepe'de kayak keyfi, Sapanca Gölü'nde kano, su kayağı, sörf ve balık tutma gibi etkinlikleri misafirlerinin konuk olduğu zamanlarda sunan Sessiz Ev Çiftlik Otel, aradığınızdan çok daha fazlasına sahiplik ediyor.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Temizliği ve huzuru ile 10 numara bir yer burası.   5.0

Ercan A
Gerçekten adı gibi sessiz ve huzurlu. Yeşiller içinde kaybolmuş cennet burası. Kuş sesleri rüzgarın hafif sesi daha kulağımda çınlıyor. Eşimle beraber gitmiştik ve daha önce o kadar yere gittik böylesini görmedik kalmadık. Temizliği ve huzuru ile 10 numara bir yer burası.
Ercan A03/06/2016 11:42:44

Hayata Bağlayan Tatil  5.0

Marko Fevzi U.
Özlem Hanım ve Mahmut Bey'e buradan teşekkürlerimizi gönderiyoruz. Kafa dinlemek adına gittiğimiz Sessiz Ev Çiftlik Otel, bizi hayata bağladı. Eşimle bir tatışma yaşamıştık. Yakın çevremizdeki dostlarımız da başbaşa yapacağımız kısa bir tatilin ya da kaçamağın bize iyi geleceğiniz söylediler. Ben de internetten Sessiz Ev Çiftlik Otel'i buldum. Daha sonra oraya gittiğimizde gördüğümüz ilgi karşısında çok memnun kaldık. Eşimle de kafa dinleyip aramızdaki sorunları halletmemize destek olan Sessiz Ev Çiftlik Otel'e teşekkürler.
Marko Fevzi U.09/03/2016 12:00:44