Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Veziroğlu Pansiyon  Otel Puanı : 3 1 kişi yorum yapmış.

Veziroğlu Pansiyon
%60 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Doğanın arasında siz değerli müşterilerine merhaba diyen Veziroğlu Pansiyon aracılığı ile huzur dolu tatil platformunu ön plana çıkarmanın zamanı. Eğlenceyi doruklarda yaşayarak kusursuz günler geçirmek isteyenlerdenseniz Veziroğlu Pansiyon’u mutlaka denemelisiniz. Mesudiye sahilinde konumlandırılan Veziroğlu Pansiyon TV odası, ücretsiz gazete, çamaşırhane ve otopark hizmeti sağlamaktadır. 
Ek yatak ve oda servisinden de ek ücret aracılığı ile faydalanabilirsiniz. Veziroğlu Pansiyon’un tüm odaları klima, banyo, tuvalet ve eşya dolabı aracılığı ile donatılarak hazırlanmıştır. Veziroğlu Pansiyon doğanın eşsiz manzarasını keşfetmek isteyenler adına oldukça idealdir Olağan konumu ile dikkatleri çeken Veziroğlu Pansiyon’da konaklayarak Hayıtbükü’nü keşfe çıkabilir ve manzaranın görkemli adresi ile kısa zaman zarfında hayat bulabilirsiniz. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

İkinci ailem oldular  3.0

Ozan L
Nisan 2014 tarihinde bu otel de küçük kızım ve eşim ile beraber konakladık. Beklediğimiz düzeyde bir otel olduğu için mutlu ayrıldığımızı söyleyebilirim. Her şey yerli yerindeydi, odalar temiz ve ferah. Keyifli geçen bir tatil oldu. Her isteğimizi yerine getirmek için etrafımızda dört dönen personellere teşekkür etmek istiyorum, gerçekten burada memnun edici hizmet var. Ayrıca aile sıcaklığını burada buldum diyebilirim. İkinci evim artık Veziroğlu pansiyon oldu.
Ozan L03/03/2016 20:07:49