Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Belek Otelleri | Otelcenneti.com

Belek Otelleri | Otelcenneti.com

Belek Otelleri | Otelcenneti.com

Antalya’nın Serik ilçesine bağlı bir beldedir. Geçimini turizm ve tarımdan sağlayan bu belde çam ormanları ve sahili ile birlikte golf tesisleri açısından da cazibesini arttırmıştır. Tarihi yerlere olan yakınlığı, spor tesislerinin bolluğu ve konferans salonları bakımından da zengin olan  misafirlerini dünyanın  dört bir tarafından ağırlamaya devam diyor. Aspendos ve Perge kentleri antik kentleri merkezine yaklaşık 25 km uzaklıkta olup , kurşunlu milli parkı ise 25 km uzağındadır.

Beleğin en önemli özelliği doğa güzelliklerini ön planda tutması olmuştur. 574 bitki çesidine sahip olan bu belde Serik armutuyla da meşhurdur. Sahillerinde ise deniz kaplumbağlarına ev sahipliği yapan bu güzel belde caretta caretta larında korunmasına büyük önem gösteriyor. Son yıllarda wellness-spa merkezlerine yaptığı yatırımlarla sağlık ve güzellik alanında üst sıralara yükselmeyi hedefliyor. Ayrıca deniz suyundan yaralanılarak Thallasso ve Spa merkezlerini de  oteller bünyesinde bulunduran  siz tatil severlere alternatif tıp hizmetini de sunuyor.

İlk zamanlar güzel bir koy olan bu güzel belde sahilinde 4-5 yıldızlı belek otelleriyle bulunmaz cennet olarak bugün siz tatil severlere güzel bir tatil yapma imkanı sunuyor. Çam ormanlarının arasında yer alan eşsiz güzelliklerle bezeli otellerinin çoğunda siz tatil severler için aqua parklar mevcut olup her şey dahil konseptiyle tüm tatiliniz boyunca kaliteli hizmet vermeyi amaçlıyor. Sizde yaz sezonu boyunca yoğun müşteri potansiyeline sahip olan Otelcenneti.com  Olarak Şimdiden iyi tatiller dileriz.