Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Yurt içi Truzim Seyahat Acentasi Tatil Rehberi A.Ş sektöründe 9 yılı aşkın bir tecrübenin ürünü olan Otelcenneti.com, Kaliteli Müşteri Yönetimi esasına göre çalışan ve geniş bir yelpazedeki turizm ürünlerini bir araya getiren basit bir konseptte hazırlanmıştır. En iyi tercihi yapabilmeniz amacıyla gerekli ayrıntıları göz önünde bulunduran Otelcenneti.com, misafirlerinin olumlu/olumsuz eleştirilerden beslenen ve bu geri dönüşleri tamamen faydaya çeviren bağımsız bir Turizm Portalı olma özelliğini de taşımaktadır.


Otelcenneti.com, misafirlerine tüm ürünlerde açık ve anlaşılabilir bir dil kullanır, otel ve tur programlarını en uygun fiyatlarla sunmayı, eşsiz bir seyahat deneyimi yaşatmayı Misyon edinmiştir. Misafirlerimizin bir ulaşım, tur ya da konaklama talebi için gerekli tüm ihtiyaçlarını en ince ayrıntısına kadar düşünerek, kusursuz bir müşteri memnuniyeti yaratmak öncelikli ve sabit hedefimizdir.
Otelcenneti.com ekibi ticari kaygılardan öte, müşteri deneyimlerini ve ihtiyaçlarını analiz ederek sektöre farklı bir bakış açısı getirmeyi amaçlamaktadır.