Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Tesis Ekle

Lütfen para birimi yazmayınız, Örneğin : 54.99
Sürükleyip bırakın yada üstüne tıklayarak seçim yapınız.
 

Tesis Eklemenizin Avantajları Eğer siz de bir otel, pansiyon, apart ya da butik otel sahibi ya da yöneticisi iseniz ve işletmenizi geniş kitlelelere çok etkin bir şekilde tanıtmak istiyorsanız işte size fırsat.
  • İnternet üzerinden yapılan tanıtımlarda zamandan ve mekandan tamamen bağımsız olmanın avantajını yaşarsınız.
  • İnternet üzerinde reklamınızı görmelerini istediğiniz insanları aşağı yukarı siz belirlersiniz. Örneğin, av malzemeleri satan bir firma av sporuyla uğraşanların yoğun ziyaret ettiği forum sitelerinde, tatil hizmeti ya da konaklama satan bir firma tatille ilgili kaliteli hizmet veren sitelerde reklam verebilirler. Unutmayın ki insanlar karar aşamasında artık çok yoğun şekilde internet üzerinde araştırma yapıyorlar ve kullanıcı görüşlerini okuyorlar.
  • Potansiyel müşterilerinizin size ulaşmalarındaki en önemli nokta, karar verme aşamasında verdiğiniz hizmete ya da sattığınız mala ihtiyaç duyduklarında akıllarına gelmeniz ya da araştırdıklarında size ulaşmaları. Bu noktada en etkili yöntem kesinlikle internet.
  • Gelin siz de tüm bu yukarıda bahsettiklerimizi size sağlayabilecek Otelcenneti.com üzerinden otelinizi, pansiyonunuzu, apartınızı ya da butik otelinizi tanıtın, hem Türkiye'nin en çok ziyaret alan turizm portallarından birinde yerinizi alın, hem de günün en geçerli tanıtım ve reklam ortamından en etkili şekilde faydalanın...