Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Akıncılar Apart Otel Küçükkuyu  Otel Puanı : 1 1 kişi yorum yapmış.

Akıncılar Apart Otel Küçükkuyu
%20 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Küçükkuyu ile Altınoluk arasındaki Mıhlı Çayı bölgesinde yer alan Akıncılar Apart Otel Küçükkuyu, hizmet kalitesi ile misafirlerini bu sezonda da ağırlıyor. Tesis dağ ve deniz manzarasının bir arada bulunduğu eşsiz güzellikler arasında yer almaktadır. Tesiste 8 tane standart apart daire bulunmaktadır. Tüm daireler bir ev konforu rahatlığında düzenlenmiştir. Dairelerin hepsinde balkon, mutfak ve en önemlisi tuvaleti ve duşu kendi içerisinde bulunmaktadır.

Apart otelde yalnızca bahçe ortak kullanım alanı olarak kullanılmaktadır. Bölgenin plajı çakıl taşlı olup suyu her zaman temiz ve berrak bir denize sahiptir. Tesis misafirleri için ücretsiz şemsiye ve şezlong hizmetini deniz kıyısında sizlere sunmaktadır. Bahçede çocuklarınız oynayabilir aynı zamanda da mangal keyfi yapabilirsiniz. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Parasının uygunluğuna aldanmayın.  1.0

Betül Türkmenoğlu
Hayatımda kaldığım en berbat pansiyon. Sebeplerini sırayla saymak istiyorum. Ailemiz burayı tercih ettiği için biz de haftasonu iki gün burada hayatımızın en rezil günlerini yaşadık. Bu yorumlar 1. Kat içindir. Gittiğimizde yastık çarşaf vs yoktu. Yastık rica ettiğimizde bize ıslak, içinde çok az yün bulunan yastık benzeri bir şey verdiler. Duş almak istediğimizde şohben içinden su akıtıyordu bu yuzden duşu kullanamadik. Tuvalette sifon bozuktu yapicaz dediler bir sefer gelmişler evde yokmuşuz aslinda beklememiz gerekiyormuş gelmelerini. Yedek anahtar istedik olmadığını söylediler ki buna inanmadık. Burasi denetlenmiyor belli ki ama peşini bırakmayacağım şikayet edeceğim burayı. Simdi bu yorumu okurken kişisel algilayabilirsiniz ama size genel ozelliklerinden de bahsetmek isterim. Aslında konum itibari ile çok güzel bir noktada. Bahçe bakımsız. Apartmanın içine giriyorsunuz aklınıza gelebilecek her şey var. Çok dağınık ve düzensiz. Geldiğimizde hoş geldiniz diyecek birisi bile yok. Geceliği 300 tl ye kaldık, ilk defa böyle bir yorumda bulunuyorum zerre kuruş hak etmeyen bir yerde konakladik. 2 gece zor dayanabildim.
Betül Türkmenoğlu 11/07/2021 09:36:22