Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Anya Suit Otel  Otel Puanı : 4 1 kişi yorum yapmış.

Anya Suit Otel
%80 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 81,00 ₺

Alışveriş merkezine yaklaşık olarak 900 metre uzaklıkta yer alan Anya Suit Otel, Denizli Çardak Havaalanına ise 63 KM uzaklıkta bulunmaktadır. Birinci sınıf kaliteye sahip hizmet planlaması ile farklılık yaratan Anya Suit Otel’in sahip olduğu resepsiyon 24 saat boyunca hizmet vermektedir. Wİ-Fİ erişimi aracılığı ile farklılık yaratan Anya Suit Otel, yöresel yemekleri özel menüler aracılığı ile destekleyerek sunuma hazırlamaktadır.
Anya Suit Otel’in tüm odaları halı kaplama aracılığı ile desteklenmiştir. Ses yalıtımı ile modernliğin elde edilmesini sağlayan Anya Suit Otel restoran, otopark,  uyandırma servisi, jeneratör, oda servisi ve 24 saat boyunca açık ön büro hizmeti sunmaktadır. Ek ücret karşılığında emanet kasa, kuru temizleme, araç kiralama ve bar cafe hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz. .

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Kaldım ve memnunum  4.0

Burkay Ceylan
Otele girişimden itibaren elemanlar fazlasıyla ilgilendiler.Ellerinden gelen sıcaklığı hissettirdiler bana.Odaları çok temiz öncelikle.Dışarıdan gerekli ihtiyaçları da karşıladılar isteklerimde.böylesi bir hizmet beklemiyordum açıkçası.Ama gerçekten hepsine teşekkür ederim yaptıklarından dolayı.Tavsiye ederim.
Burkay Ceylan16/03/2016 14:03:24