Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Şiir Otel  Otel Puanı : 4 1 kişi yorum yapmış.

Şiir Otel
%80 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 115,00 ₺

Modern ve nezih konaklama yerleri arasında öncülüğünü koruyan Şiir Otel, sahip olduğu vizyonunu profesyonel çalışma ekibi aracılığı ile geliştirerek farklılaştırmaktadır. Birinci sınıf kalite planlaması ile beklediğinizden çok daha fazlasını sunan Şiir Otel, sigara içilmeyen oda, restoran, jakuzi, masaj, oda servisi, bar cafe, sauna, Türk Hamamı, uyandırma servisi, otopark ve buhar odasına sahiptir.
Farklı aktivitelerin ön plana çıkmasına olanak tanıyan Şiir Otel´in tüm odalarında çalışma masası, oda temizlik, uydu yayını, TV, telefon, banyo, balkon, klima, havlu ve fön makinesi yer almaktadır. Vazgeçilmeziniz olacak Şiir Otel ile sizlerde tatil planlamanızı farklılaştırarak marjinalliğin elde edilmesine kaynaklık edebilirsiniz..

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Güzeldi Güzel  4.0

Berzan Halil
En beğendiğim yönü saunası oldu.Sıcak suyu sevdiğim için hamam ve sauna benim için değişilmez.Odaları da oldukça temizdi.Otel müşterilerinin memnuniyeti için her şeyi düşünmüş.Tabi fiyatı biraz daha aşağıya çekerseniz daha da mutlu oluruz.Oda servisi de ayrı güzellikte,istenilen her şeyi karşılıyorlar.Kaldığım birçok otele göre hem temizdi hemde sakindi.
Berzan Halil17/03/2016 05:54:18