Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Armeda Pansiyon  Otel Puanı : 3 1 kişi yorum yapmış.

Armeda Pansiyon
%60 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Olağanüstü hizmet prensibi ile farklılık yaratmayı başaran Armeda Pansiyon aile işletmesi tesisi olarak isimlendirilir. Mesudiye köyünde yer alan Armeda Pansiyon doğallığı ön plana çıkararak tüm yorgunluğunuzun arka plana atılmasını sağlamaktadır. Tesisimiz özel restoran aracılığı ile daha önce hiçbir yerde denemediğiniz tatların denenmesine olanak sağlamaktadır. Armeda Pansiyon restoran, bar cafe, market ve internet hizmeti sağlamaktadır. 
24 saat boyunca hizmet veren ön büro, plaj, çamaşırhane hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz. Armeda Pansiyon’un odaları klima, banyo, tuvalet ve eşya dolabı aracılığı ile donatılarak hazırlanmıştır. Marjinalliği ile tanınan Armeda Pansiyon aracılığı ile sende hemen rezervasyon işlemlerini tamamlayabilir ve kısa zaman zarfı içinde hayal ettiğin tatili gerçeğe dönüştürebilirsin

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Ailelerin gelmesi gereken bir otel  3.0

Ayşe M
Kusursuz doğa içerisinde mükemmel bir otel burası. Huzur arayanlar buraya gelsin diyorum. Otel sahibinin misafirperver ve güler yüzlü olmasını hiçbir şeye değişemem. Güzel bir hafta sonu tatili geçirdik. Burada kalırsanız Ege yemeklerini yemeden dönmeyin derim. Ayrıca deniz muhteşem , tertemiz. İyi ki otelin yorumlarını okumuşum da gelmişim dediğim bir yer oldu. Severek kaldım , size de gelmenizi tavsiye ederim. Özellikle aileler için ideal bir yer.
Ayşe M04/03/2016 11:03:02