Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Avrupa Pansiyon Çanakkale  Otel Puanı : 2 2 kişi yorum yapmış.

Avrupa Pansiyon Çanakkale
%50 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 57,00 ₺

Tatil veya iş amaçlı Çanakkale gezilerinizde Çanakkale’nin ruhunu yaşayacak, turistik geziler yapacak, tarihe tanıklık edecek ve bunları yaparken de merkez de ekonomik konaklayacak bir tatil evini Avrupa Pansiyon Çanakkale farkıyla yaşayacaksınız. Merkezdeki konumuyla her işinizi rahatlıkla halledip restauran’lara, barlara, kafe’lere ve cazibe merkezlerine rahatlıkla ulaşacaksınız. Avrupa Pansiyon Çanakkale’nin odalarında rahatlık ve konfor hakimdir ayrıca sıcak su, TV, klima, wi-fi bağlantısı, halı kaplı zeminler ve banyo bulunmaktadır. Oda ve kahvaltı konseptiyle hizmet vermekte olan Avrupa Pansiyon Çanakkale farkıyla manzara eşliğinde restaurant’ta sabah kahvaltınızı yapar ve zinde bir güne başlangıç yaparsınız. Ayrıca merkezdeki konumuyla Çanakkale’nin yöresel lezzetlerini tadabileceğiniz gibi, Türk mutfağından seçme örneklere de rahatlıkla ulaşabileceksiniz.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Mekan etrafı harika  4.0

Şule H
Geçen yıl gene bu zamanda ziyaret etmiştik. Tekrar evlilik yıl dönümü için geldik. Her evlilik yıl dönümünde buradayız artık. Burada bulduğumuz rahatlığı bulamıyoruz başka yerde. Aslında bizim en sevdiğimiz yönü mekanın etrafının güzelliği.
Şule H11/06/2016 09:29:07

yatakhane gibi odalar.  1.0

Seyit A.
Pansiyondan ziyade yatılı okul havasında bir daha gitmeyi düşünmeyeceğim bir yer. Tamam, ücret uygun da o koğuş tipi odalar ne öyle? Bu zamanda böyle pansiyon mu kaldı? İş için birkaç arkadaş gittik ve odaları görür görmez geri çıktık. Sanki yurt bulamayan öğrenciler için hazırlanmış gibi. Hele aileler için hiç tavsiye etmem. Çift kişilik odalarını da gördüm. İki tek kişilik yatağı birleştirip çift kişilik odaya koymuşlar. Personel güler yüzlü olabilir, odalarda lük malzemeler de kullanılmayabilir. Fiyat uygun diye bu kadar özensiz odalarda kalmak zorunda da değiliz.
Seyit A.22/03/2016 12:11:05