Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Ayder Avusor Butik Otel  Otel Puanı : 4 3 kişi yorum yapmış.

Ayder Avusor Butik Otel
%80 3 misafir değerlendirdiFiyatı : 80,00 ₺

Rize Çamlıhemşin’e 19 km. uzaklıkta bulunan Ayder yaylasının bol oksijenli havasını solumanız için hizmet veren Ayder Avusor Butik Otel, eşsiz bir tatil yapmanız için en iyi seçeneklerden biri olacaktır. Konuksever hizmetleriyle müşterilerini ilk andan itibaren memnun edebilen özelliklere sahip olan mekânda beklediğinizden çok daha iyisine sahip olabilirsiniz. Ladin ve kayın ormanları ile kaplı, 1350 rakımlı, zengin florası, faunası ve kaplıcasıyla Karadeniz’in incisi olan Ayder yaylasında tatil yapmak istediğiniz her an faydalanabileceğiniz Ayder Avusor Butik Otel ile keyifli zamanların tadını çıkartacaksınız. Ayder yaylasının tarihi ve doğal güzelliğinden taviz vermeden kendini koruması, doğal güzelliklerle tatil yapmanın en keyifli yönlerini misafirlerine sunuyor. Ayder Avusor Butik Otel ile bu güzelliği daha yakından inceleyerek beklediğinizden daha iyi zaman geçirebilirsiniz.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Güzel ortam  3.0

Melek Ş
Tesis ideal bir lokasyona sahip, Ayder’e gelecek herkese önerebileceğim nitelikte bir yer oldu burası. Sakin ve bir o kadar da sessiz bir yer arayanlarda önerebileceğim tek otel burası olurdu herhalde. Bizimle ilgilenen tüm çalışanlara teşekkür ederim. Odaların temizliğine de önem veren bir işletme bu konuda da herhangi bir sıkıntı yaşamadım.Temmuz ayının ortalarına doğru kardeşim ile kafa dinlemek için tatile çıkmayı düşünüyoruz. Gideceğimiz yer konusunda hala kararsız ama buraya gelirsek tercihimizi bu tesisten yana kullanacağız.
Melek Ş26/06/2016 12:22:28

Ayrılırken üzüldük doğrusu.   4.0

İlkay H
Sezon açılmadan anca gelelim de rahat edelim dedik ve şirketten 4 arkadaş buraya geldik. Yeşilliği ve doğası muhteşem gerçekten. Fakat çok soğuk olduğu için baya sıkıntı çektik. Odaların klimaları gerçekten mükemmel ısıtma yaptı bizlere. Odamızda temiz ve bakımlıydı bu konuda da şanslıydık. 1 hafta gibi bir zaman bizlere fazlasıyla yetti ama ayrılırken üzüldük doğrusu.
İlkay H23/06/2016 09:25:46

Şubat tatili  5.0

Gülten Güdücü
Kışın gidilebilecek en güzel otel. Şubat tatilinde gittiğimde muazzam bir görüntüye sahipti. Kaplıcaları sayesinde ölü hücreleriniz yenilenecek ve tatiliniz kat ve kat daha güzel olacak. Ormanlarda sağlıklı yürüyüşler yapabileceksiniz.
Gülten Güdücü24/03/2016 19:07:43