Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Bozca Pansiyon  Otel Puanı : 2 2 kişi yorum yapmış.

Bozca Pansiyon
%40 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Kültür bakanlığından ev pansiyonu sertifikası alarak 2007 yılında turizm sektörüne giriş yapan Bozca Pansiyon bir aile işletmesi olması sebebi ile misafirlerini gerçek bir misafir titizliğinde ağırlamayı iyi başarıyor. 
Ülkemizin hem turistik hem de tarihi zenginlik bakımından ilk sırada gelen şehirleri arasında yer alan Çanakkale’de sayısız medeniyetlere ait kalıntılar ile birlikte Kurtuluş Savaşının izlerini taşıyan şehitlik ve anıtlar da bu bölgenin seyahat planlarında ilk sırada yer almasını sağlıyor. Ayrıca bakir kalabilmiş köşeleri ve sahilleri ile doğal güzellikler açısından da avantajlı bir il olan bölgede uygun fiyatlı bir konaklama imkanı sunan Bozca Pansiyon sayesinde kendinizi bu bölgenin bir ferdi gibi hissedecek, bunun yanında bir konaklama tesisine olan temel beklentilerinizin de karşılığını fazlası ile alabileceksiniz. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Hijyene dikkat  3.0

Samet N
Temizlik konusunda biraz daha dikkat edilmesi gerekiyor. Oda temizlik hizmeti verilirse her şey daha iyi olacak. Bu konuda kesinlikle düzenleme getirilmesi gerekiyor. Eğer önerimiz dikkate alınırsa tekrardan gelinebilir. Mekan güzel konum da ideal. Sessiz ve sakin bir yerde konumlandırılmış olması avantaj. Tek dezavantajı hijyen olmaması. Fiyat aralığı da ideal bütçemize uygundu.
Samet N22/05/2016 20:35:53

pişman olursunuz benden söylemesi.  1.0

Banu S
Berbat bir yer.Ne yapılan yorumlar doğru çıktı nede resimler.Ya biraz temizlik yapın arkadaşım.Para verdik sonuçta bu ne mızmız bir yer.Bir şey istediğimizde yada yapın dediğimizde oflar poflar anlamadık ki.Yapmayacaksanız bırakın bu işi.Ben böyle rezil bir yerde daha önce hiç kalmadım.Tavsiye etmiyorum sakın denemeyin pişman olursunuz benden söylemesi.
Banu S26/03/2016 12:09:29