Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Çiçek Pansiyon  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

Çiçek Pansiyon
%70 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 30,00 ₺

Sıcak hizmetleri, müşteri memnuniyeti ve diğer tüm ayrıcalıklarıyla Antalya Adrasan’da müşterilerinin ağırlayan Çiçek Pansiyon, kalite ve konfora dair aradığınızdan çok daha fazlasını sizlere sunuyor. Beklediğinizin en iyisini elde etmek, tatilinizde keyifli zamanlar geçirmek ve ailenizle bir arada zamanın en mükemmeline sahip olmak için değerlendirebileceğiniz Çiçek Pansiyon, beklediğinizden çok daha fazlasını sizlere sunmaktadır. Ormanın oksijen dolu havası, Akdeniz’in güzelliği içinde aradığınızı elde edebileceğiniz pansiyon, plaja oldukça yakın mesafede yer almaktadır.
En güzel şekilde tatilinizi değerlendirebileceğiniz Çiçek Pansiyon, Antalya’nın antik kenti Adrasan’da siz değerli konuklarını bu yaz mevsiminde de bekliyor.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Sevgilimle ufal bir kaçamak iyi geldi biz  4.0

SErkan Merve
Fiyatına göre verilen hizmet iyi diyebilirim. Sessiz en azında. Odaları temiz ve bakımlı aynı zamanda günlük temizlik yapılıyor. Sahiplerine ve özellikle çalışan arkadaşlara çok teşekkür ederiz. Sevgilimle ufal bir kaçamak iyi geldi bize.
SErkan Merve10/06/2016 08:32:52

Orta halli yer  3.0

Sezen G Halis
Orta halli konaklama yeri mekan ve yeri oldukça güzel.Doğal olarak yapılan her şey burada.Güzel kafa dinlemek için bence yeterli hizmete sahip.
Sezen G Halis20/03/2016 10:47:04