Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Çimenoğlu Hotel  Otel Puanı : 4 1 kişi yorum yapmış.

Çimenoğlu Hotel
%80 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 70,00 ₺

Vazgeçilmez adresiniz Çimenoğlu Hotel ile sizler de sahip olduğunuz tatil platformunu kusursuz konaklama hizmeti ile destekleyerek huzurun elde edilmesini olanak tanıyabilirsiniz. Son zamanlarda revaçta olan konaklama hizmetlerinden Çimenoğlu Hotel, olağan vizyonunu geliştirmek adına memnuniyetin yükselmesine olanak tanımaktadır. 
Tesisimiz sahip olduğu açık büfe aracılığı ile her gün kahvaltı hizmeti sunmaktadır. Dünya mutfağı ile farklılık yaratan Çimenoğlu Hotel aynı zamanda yöresel tatların da denemesine kaynaklık etmektedir. Çimenoğlu Hotel, Denizli Çardak Havaalanına yaklaşık 1 saatlik mesafede yer almaktadır. Ücretsiz otopark hizmeti sunan Çimenoğlu Hotel, Pamukkale’ýe ise 17 KM uzaklıkta bulunmaktadır. Tesisimizde otopark, 24 saat boyunca açık ön büro, internet ve sigara içilmeyen oda yer almaktadır. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Tavsiye edilebilir ben beğendim  4.0

Şamil R
Çok kalmadım fakat kaldığım kadar anlatayım.Ben verilen hizmetten fazlasıyla memnun kaldım.Özellikle çalışan arkadaşlar çok ilgili.Hemen yardımınıza koşuyorlar.Otel yer olarak harika yerde kurulmuş.Odalar tertemiz ediliyor.Günlük temizlik var.Yemekler de bir o kadar sağlıklı ve menü geniş.Aile ile kalınacak güzel yerler arasına girer.Tavsiye edebilirim.Her şey için teşekkür ederim.
Şamil R16/03/2016 15:19:08