Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Demasus Hotel  Otel Puanı : 4 1 kişi yorum yapmış.

Demasus Hotel
%80 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Denizli ilinde yer alan Demasus Hotel, , Denizli Otobüs Terminaline yaklaşık olarak 250 metre uzaklıkta yer almaktadır. Ayrıcalıklı hizmet planlaması ile tüm ayrıntıları gözden geçiren Demasus Hotel,  şık ve oldukça sade mobilyaları ile marjinalliğin elde edilmesine olanak tanımaktadır. Açık büfe aracılığı ile kahvaltı hizmeti sunan Demasus Hotel aynı zamanda uluslar arası yemek menülerini ön plana almaktadır.
Otelimiz internet, sigara içilmeyen oda, 24 saat boyunca açık ön büro ve otopark hizmeti vermektedir. Ek ücret bedeli ödeyerek araç kiralama, çamaşırhane,  oda servisi ve kuru temizleme imkânlarından da yararlanabilirsiniz. Demasus Hotel ile rüya gibi bir tatil planlamasına hazır olun.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Müthiş karşılama  4.0

Mert Z
Ailece hafta sonumuzu geçirdiğimiz otel her konuda çok kaliteliydi. Memnun kaldığımız bu oteli herkese tavsiye ediyoruz.Bu kadar hizmet beklemiyorduk açıkçası.Şaşırttılar bizleri ama hakkını gerçekten verdiler.Tam bir aile ortamı gibi karşılayıp ağırladılar.Her şey mükemmeldi.Çalışan arkadaşlara teşekkür ederim
Mert Z16/03/2016 14:11:14