Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Selimiye'de Gezilecek Yerler

Yaz aylarını değerlendirirken, aradığınız detaylar nelerdir?

Doğal güzellikler, deniz ve sükunet. Tüm bunlara sahip bir yerde zamanınızı değerlendirdiğinizde, gerçek anlamda bir tatil yaptığınızı daha iyi anlayacaksınız. Marmaris tatil günlerini değerlendirirken, farklı güzelliklere sahip olmak, doğanın her tür tonuna sahip bir yerde zaman geçirmek ve sevdiklerinizle bir arada kalmak için Selimiye Köyü’ne gidebilirsiniz. Tarihi eserleriyle görülmeye değer güzelliklere sahip olan Selimiye, denizin muhteşem görünümüyle de cezp edici güzellikleri misafirlerine sunmaktadır. En güzel yönlerini değerlendirerek geçireceğiniz tatil günlerinde, huzurun en keyifli yönlerini değerlendireceksiniz.

Selimiye gezilecek yerleri bakımından da hatırı sayılır bir yerdir. Antik kent kalıntıları, su kaynakları gibi detaylara sahip olan köyde, hediyelik eşya alanında da değerlendirmelerde bulunabilirsiniz. Şık bir köy, turizm dünyasının dikkatlerini çeken yönleri ve daha fazlasıyla güzel bir zaman geçirmek için tercihleriniz arasına almanızı önerdiğimiz Selimiye Köyü, Marmaris şehir merkezine 54 dakika uzaklıkta bulunmaktadır. Mavi yolculuk rotaları üzerinde olan bu köye, tekne kiralayarak gidebileceğiniz gibi toplu taşıma araçlarıyla da gidebilirsiniz.

Daha güzel bir tatil, aradığınız keyif ve sevdiklerinizle bir arada kalmak için çok sayıda restoran, kafeterya ve konaklama alanına sahip olan Marmaris Selimiye görülmesi gereken yerleriyle de tatil günlerinizden memnun kalmanızı sağlayacaktır. Tüm ayrıcalıklı yönleri ve değerlendirilmesi gereken alanlarıyla tatil günlerinde Selimiye Köyü’nü tercihleriniz arasına almanızı öneriyoruz.