Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Grand Boğaziçi Hotel Harbiye  Otel Puanı : 5 2 kişi yorum yapmış.

Grand Boğaziçi Hotel Harbiye
%100 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 88,00 ₺

Hatay kent merkezine araçla 15 dakika mesafede bulunan Grand Boğaziçi Hotel size ve sevdiklerine en iyi hizmeti sunmak için var gücüyle çalışmaktadır. Tüm odalarında TV, mini bar ve en suite oda buluanan Grand Boğaziçi Hotel teras restoranıyla hem gözünüze hem de damağınıza hitap etmektedir. Popüler turistik mekanlara yakınlığıyla bilinen bu muhitte doğanın ve tatilin keyfine varacaksınız. Lobby barında tüm içecekler alkollü veya alkolsüz olarak hizmetinizdedirOtel bünyesinde hizmet veren ücretsiz otopark hizmeti bulunmaktadır. Otel bünyesinde ayrıca uyandırma servisi, toplantı odaları, konferans odası, beyaz tahta, çamaşır, ütü, kuru temizleme hizmetleri verilmektedir. Dış hatlara açık telefon, kiralık kasa, tur danışmanı bulunan otelimizde hepinize yer vardır. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Manzarası mükemmel bir otel  5.0

Kerim P.
Boğaziçi otelin en üst kattaki terası süper. Yemeğiniz yerken ister şelaleyi ister, güneşin doğuşunu, ister Antakya tarafınısevkle izleyebilirsiniz. Nefis bir manzaranız var: Odaları sorunsuzca ve geniş. Yemekleri de çok başarılı. Sabah kahvaltısını gayet başarılı buldum. Antakya şelalesinin direk yanı başında olması değişik bir özellik. şelaleyi gezebilirsiniz. Antakya`ya gidersem yine Boğaziçi oteldeyim . Kesinlik tavsiye ediyorum.
Kerim P.17/03/2016 11:36:53

Manzarası mükemmel  5.0

Serhat M.
Boğaziçi otelin en üst kattaki terası süper. Yemeğiniz yerken ister şelaleyi ister, güneşin doğuşunu, ister Antakya tarafınısevkle izleyebilirsiniz. Nefis bir manzaranız var: Odaları sorunsuzca ve geniş. Yemekleri de çok başarılı. Sabah kahvaltısını gayet başarılı buldum. Antakya şelalesinin direk yanı başında olması değişik bir özellik. şelaleyi gezebilirsiniz. Antakya`ya gidersem yine Boğaziçi oteldeyim . Tavsiye ediyorum.
Serhat M.17/03/2016 11:33:12