Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Hindiba Pansiyon  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

Hindiba Pansiyon
%60 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 90,00 ₺

Bolu, Mengen'e sadece 8 km. uzaklıkta, bulunan Hindiba Pansiyon, konuklarına alternatif bir tatil sunuyor.
Yemyeşil, çam ormanları içerisinde, dört mevsim farklı güzellikteki bahçesi ile 3500 m2 lik bir alanda, deresi, ağaçları, zengin bitki örtüsü bulunan Hindiba Pansiyon 9 adet taş evden ve 1 hizmet binasından oluşuyor.
120 m2’lik salonu ve kullanıma hazır bir mutfağı bulunan, konaklama yerinde, masa tenisi, badmington gibi olanaklar da var.
Projeksiyon aletinin de bulunduğu, sinema odası, eğitim, toplantı, seminer amaçlı, grup organizasyonlarına ev sahipliği de yapabiliyor.  Bahçesinde kamp imkânları da bulunan, Hindiba Pansiyon'da internet hizmeti mümkündür. Odalarında ise banyo, tuvalet, eşya dolabı, fön makinesi bulunan pansiyonda jogging, dart, bisiklet sporları gibi imkanlar mevcut.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Doğa ile baş baş  3.0

Dilan P
Doğa içinde sakin ve sessiz bir tatil geçirmek istiyorsanız gelebilirsiniz. Mütevazi bir tesis ideal düzeyde, denenmesi gereken bir yer bence. Yeşillikler içerisinde huzur dolu bir tatil geçirdim, tek kelime ile muhteşemdi. Buradan kolaylıkla Yedigöller’e geçebiliyorsunuz, bu da çok hoşuma gitti. Buraya gelirseniz akşam yürüyüşü yapmadan sakın geriye dönmeyin derim, gerçekten huzur verici bir atmosfer var.İyi düzeyde diyebileceğim bir tesis, personeller de oldukça dost canlısı insanlar.
Dilan P25/06/2016 12:38:09

orman alanları ve yemekleri çok iyi.  3.0

Fethi C.
Doğa tatillerini sevenler için harika bir yer. Ormanın içlerine uzanan yürüyüş parkurları size tabiatın nefesini savuruyor. Ama kış aylarında gitmenizi pek tavsiye etmem. Çünkü hem dışarıda dolaşma olanağınız olmuyor, hem de içerisi tüm çabaya rağmen oldukça serin. Bu nedenle ilkbahar ve yaz mevsimini tercih edebilirsiniz. Çalışanlar oldukça tatlı insanlar, yemeklerse çok lezzetli. Ne de olsa tam yerindesiniz. Akşamları tüm konukların ortak bir alanda toplanarak sosyalleşme fırsatı bulacağı bir yer. Ama uyarmak isterim ki konfordan çok uzak. Yine de bu muhteşem doğa için değer.
Fethi C.21/03/2016 00:40:55