Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Kestanbol Hotel  Otel Puanı : 1 2 kişi yorum yapmış.

Kestanbol Hotel
%30 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 80,00 ₺

Çanakkale’ye iş veya Tatil amaçlı gezilerinizde şehir merkezinde olması konumuyla Kestanbol HotelÇanakkale’deki ev sahibiniz. Kapıdan girdiğiniz anda sizi karşılayan güler yüzlü personeli ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmeti ile farkıyla keyifli anlar yaşayacaksınız. Oda+ kahvaltı konseptiyle hizmet vermekte olan otelin odalarında, internet bağlantısı, sıcak su, uydu yayınlı TV, mini bar, klima, parke döşeli zeminler, rahat ve modern mobilyalar, manzaralı balkon, oda servisi ve banyo bulunmaktadır. Keyifli geçireceğiniz bir gecenin ardından  Kestanbol Otel sunduğu açık büfe kahvaltı sizi zinde bir güne hazırlayacak arkasından içeceğiniz kahveniz ve günlük gazetenize baktıktan sonra rahatlıkla işlerinizi halledecek ve tarih kokan Çanakkale gezinize başlayacaksınız.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Çok kötü izlenim bıraktı bizde  2.0

Serdar U
Ses geçiren duvarlar taş gibi eski iki tane tek kişilik birleştirilmiş yataklar lambası yanmayan koridor daha birçok şey varda saymaya gerek yok. Memnun kalmadım doğrusu. Arkadaşlarımda aynı düşüncede ve bir daha burada kalmayız sanırım.
Serdar U11/06/2016 09:30:58

bir daha imkansız.  1.0

Halit Ç.
Özel bir iş dolayısı ile gittiğimiz Çanakkale’de işimiz uzayınca plansız bir gece konaklama yapmak zorunda kaldık. Kestanbol Hotel’e tesadüfen rastladık. Normal şartlar altında kalacağımız tarzda bir otel olmamasına rağmen bir gece için katlandık denebilir. Odamızı gördükten sonra zamanımızı yatma saati gelene kadar dışarıda geçirmeye karar verdik. Aslında oldukça yorgun olmamıza rağmen o dar, basık ve toz kokan odada vakit geçirmek yerine dışarıda olmayı tercih ettik. Otele gece gittik ve yattık. Ama o bile sorun oldu. Tek kişilikle çift kişilik arası bir yatak, kıpırdayamadık bile. Anlamadım nasıl otel. Sabah kahvaltısı da gayet kötüydü. Kusura bakmasınlar ama bir daha tercih edeceğimi hiç sanmıyorum.
Halit Ç.22/03/2016 12:18:36