Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Koru Otel  Otel Puanı : 4 1 kişi yorum yapmış.

Koru Otel
%80 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 80,00 ₺

Şehrin yoğun kalabalığından, iş yoğunluğunun stresinden ve yaşadığınız alanın boğucu havasından sıkıldığınızda doğayla iç içe olan Rize Ayder yaylasında tatil yapmak, tüm sıkıntı ve stresinizi atmanız için yeterli olacaktır. Yaylayı daha net görmek ve manzarayı izlerken de hizmetin ayağınıza gelmesini sağlamak için Koru Otel hizmetlerinden yararlanmanız, ayrı bir güzelliğe sahip olmanızı sağlayacaktır. Doğanın eşsiz güzellikleri içinde keyifli bir tatil yapmak istediğiniz her mevsim özel hizmetleriyle sizin de kalbinizi fethedecek hizmetler sunan Koru Otel ile beklediğinizden daha fazlasına ulaşabilirsiniz.

Kaplıcalara 300 metre uzaklıkta bulunan, girişinde şirin bir şöminesi bulunan Koru Otel, Rize merkeze de yakınlığıyla dilediğiniz zaman şehrin diğer güzelliklerini de inceleme fırsatı sunuyor. 17 odası ile konuklarına ayrıcalıklı hizmet sunan Koru Otel, kahvaltı ve akşam yemekleriyle de Karadeniz yöresinin lezzetlerini sizlere sunuyor.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Rizenin İncisi  4.0

Ayla Ece G.
Karadeniz turu yaparken Rize'ye uğradık. Güzel yeşillikler içerisinde kalan Koru Otel bizi dış görünüşü ile de çok etkilemişti. Güler yüzlü çalışanlarının bize olan tavırları asla unutulacak gibi değil zaten. Kızım ve eşim ile birlikte gittiğim tatilden memnun dönmemin en önemli etkilerinden bir tanesi de Koru Otel oldu. Konakladığımız sırada yemeklerden de çok memnun kaldığımızı eklemeliyiz. Tavsiyemiz Koru Otel.
Ayla Ece G.26/03/2016 12:48:34