Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Kulubeci Hotel  Otel Puanı : 5 1 kişi yorum yapmış.

Kulubeci Hotel
%100 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 80,00 ₺

Hatay şehir merkezinde bulunan Kulubeci Hotel, sade şekilde döşenmiş odalarda sizleri ağırlamaktan memnuniyet duymaktadır. Tesis bünyesinde hizmet veren özel otopark konuklara büyük kolaylık sağlamaktadır. Tüm odalarda özel bir banyo ve banyoda duş sistemi bulunmakta olup, tüm banyo malzemeleri Kulubeci Hotel tarafından karşılanmaktadır. Wc bulunan odalarda düz ekran TV ve ücretsiz internet hizmeti bulunmaktadır. Saç kurutma makinesi, kettle gibi ürünlerin bulunduğu odalar klima ile soğutulmakta veya mevsimine göre ısıtılmaktadır.

Günün 24 saati açık resepsiyonda tüm ihtiyaçlarınız karşılanmaktadır. Oda servisi 24 saat hizmetinizde olup, bagaj muhafazası, döviz bozdurma hizmeti de sağlanmaktadır. Ek ücrete tabi olmak üzere havaalanına özel servis de tutulmaktadır. Veya kiralık araç da sağlanabilmektedir. Havaalanına sadece 7 km mesafede bulunan Kulubeci Hotel siz misafirlerini beklemektedir. 

 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Banyolarda duş sistemi  5.0

Anıl Hamidi
Özel otoparkı sayesinde bize büyük kolaylık sağlandı. Banyolarda duş sistemi arıza vermeden çalıştığı için de çok şanslıyız. Defalarca kez banyoda kaldığım tatiller olmuştu. Odalarda internet çekiminin de yüksek olması sayesinde halletmem gereken bütün işlerimi online olarak halledebildim.
Anıl Hamidi27/03/2016 13:08:26