Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Sarıkamış Kar Otel  Otel Puanı : 4 3 kişi yorum yapmış.

Sarıkamış Kar Otel
%86 3 misafir değerlendirdiFiyatı : 151,00 ₺

Sarıkamış Kar Otel'de zaman, geçmiş ile bugün arasında büyüleyici ve konforlu bir serüvene dönüşür. Dünyanın en uzun kayak pistlerinden birine sahip olan ve Türkiye'nin Insburg'u diye de adlandırılan Sarıkamış'ı diğer pistlerden ayıran özelliklerin başında bölgeye yağan karın cinsi ve oranı geliyor. Sarıkamış dışında sadece Alpler'de bulunan kristal kar, kayak sporu için son derece elverişli.  Sarıkamış Kar Hotel'de tertemiz bir havada, sağlıklı dağ ve yayla ortamında, güzel bir uykudan sonra güne zinde başlayıp ve organik lezzetlerle dolu harika bir kahvaltı yapma şansına sahipsiniz. Sarıkamış Kar Hotel de Kayak odası uydu TV'li, cafe, bar, restaurant, disko, kablosuz internet bulunmaktadır.   Sarıkamış Kar Otel'de şömineli salon, Şark Köşesi, 24 saat oda servisi, Club Bar özel otopark gibi hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. 
Sarıkamış Kar Hotel, Kars'ın ilçesi Sarkamış'ta hizmet vermektedir..

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Ailenizle dahi kalabilirsiniz hem güvenli hemde temiz.   4.0

Simge R
Gayet güzel bir mekan. İş içinde olur tatil içinde. Etrafında bir şey olmayınca çok sakin bir yer burası. Gelen konuklarada sıcak tavırlarla yaklaşılıyor. Ailenizle dahi kalabilirsiniz hem güvenli hemde temiz. Odaları geniş yemekleri çok güzel. Sabah kahvaltısını çok beğendim.
Simge R09/06/2016 07:43:54

Kışın gelirseniz burası ayrı güzel.   5.0

Pelin Z
Otelin odaları temiz, personel ilgili, kahvaltısı güzel ve en önemlisi gerçekten ben ok dikkat ederim banyoları harikaydı. Ben burada duş alırken kendi evimdeymişim gibi aldım. Her otelde alınmaz sizlerde bilirsiniz. Kışın gelirseniz burası ayrı güzel.
Pelin Z08/06/2016 11:42:35

Tatil amaçlı güzel tercih olabilir  4.0

Zeki Sadi H
Otel çok güzel hem yer hem havası olarak.Fakat fiyat biraz yüksek geldi bana.Onu düzenlerseniz daha iyi olacaktır.Onun dışında bir kusur görmedim.Ufak tefek aksaklıklar oldu ama önemsiz şeylerdi.Genel olarak iyi.Kafa dinleyip güzel tatil yapmak için ideal bir mekan kurulmuş.Müşteri memnuniyeti önde geliyor.
Zeki Sadi H19/03/2016 09:57:16