Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Su Apart  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Su Apart
%90 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Kendinizi evinizde hissedeceğiniz, konfor ve rahatlık bakımından eksiklik yaşmayacağınız, üstelik profesyonel konaklama hizmeti adına da beklentilerinizi fazlası ile karşılayacağınız Su Apart Çanakkale merkezde uygun fiyatlı konaklama hizmeti sunuyor. Sadece konaklama alanları değil birçok sosyal imkanı da bulunan tesis aynı zamanda kız öğrenci yurdu şeklinde de hizmet veriyor.
Hijyen ve temizlik yanında güvenlik bakımından da artı değere sahip olan Su Apart şehirdeki kız öğrencilere evlerinin huzurunu aratmıyor. Merkezi konumu sebebi ile pek çok noktaya ulaşım imkanının kolayca mümkün olduğu tesisteki ortak kullanım alanlarında masa tenisi, oturma alanları, mutfak gibi birimlerin kullanılması kurallara tabi olduğu gibi tesisin günün her saati kameralar ile kontrol edilmesi çocuklarını emanet eden aileler için de avantajlı özellikler arasındadır. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Denemeye değer bir otel  5.0

Kevser N
Geçtiğimiz yaz sezonunda yengem ve abim ile beraber bu otelde bir hafta boyunca konaklamıştık. Kaldığımız oda gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmişti ve oldukça da rahattı. Fiyat aralığının da uygun olmadı oldukça iyi.Bu otelde 3 kişi beraber konakladık ve bütçemiz için ideal bir fiyat ödemiştik. Ayrıca sunulan hizmet de oldukça ideal. Memnuniyete önem veriliyor ve personeller her zor durumumuzdayanımızda olduklar. Bizimle ilgilenen personellere çok teşekkür ederim.Ev sıcaklığı tadında bir atmosfer mevcut. Bence denemeye değer otellerden biri burası.
Kevser N22/05/2016 22:26:09

Muhteşem bir yaz tatilydi  4.0

Birol G
Bir ay boyunca huzur dolu bir tatil geçirdiğimi söyleyebilirim.Pansiyonda ki her şey tam donanımlı bir şekilde hazırlanmış. Tüm odalar ferah bir şekilde dizayn edilmiş. Çok memnun kaldım. Merkezi konumda yer alması bizim için büyük bir avantajdı. Akşam yemeklerinden sonra gezi alanlarında yürüyüşe çıkabilirsiniz. Gerçekten huzur verici bir yer. Aynı zaman da kız öğrenci tesisi olarak da hizmet sunuyorlar.Çok yönlü özelliğe sahip olması gerçekten harika.
Birol G17/01/2016 03:41:02