Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Sultan Hotel Sivas  Otel Puanı : 4 1 kişi yorum yapmış.

Sultan Hotel Sivas
%80 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 106,00 ₺

3 yıldızı bulunan bu otele girdiğinizde eminiz ki hiç çıkmak istemeyeceksiniz. Muazzam döşenmiş mermerler, halılar, objeler aklınızı başınızdan almaya yetecek, otelin her yerinde fotoğraf çekmek isteyeceksiniz. Tam da sultanlara layık olan Sultan Otel, şehir merkezinde bulunmaktadır. Tarihi kent meydanına 2 dklık yürüyüş mesafesinde olmakla birlikte, Nuri Demirağ havalimanına 20 km mesafede, tren garına 2 km ve şehir terminaline 3 km son olarak hızlı tren istasyonuna ise sadece 3 km mesafede bulunmaktadır.

Açık büfe kahvaltı, alakark restoran, 24 saat hizmetinizde oda servisi, ücretsiz Wi-Fi, kapalı- açık otopark, çamaşırhane, ütü, kuru temizleme, asansör, klima gibi vazgeçemeyeceğiniz özelliklerle donatılmış durumdadır. 40 kişilik toplantı salonu da yine Sultan Otel’in hizmetleri arasındadır. 80 kişi kapasiteli restoranında Sivas’a özgü lezzetleri Sultan Otel farkıyla tadabilirsiniz. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Sultan Otel Albümü  4.0

Ayda Ilıca
5 kız bir araya gelince memnun olma durumu ne olur kızlar çok iyi bilir. Hiç bir şeyden memnun olmayan arkadaşımızı bile memnun ettiler. Mermerleri bile inceleyip kusur bulmaya çalışıyordu. Otelin her karesinde bir fotoğrafımız oldu. Sultan Otel albümü oluşturduk
Ayda Ilıca23/03/2016 11:34:30