Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Troia Pension & Camping  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

Troia Pension & Camping
%60 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 99,00 ₺

Adından da anlaşılacağa üzere Troya Milli Parkına oldukça yakın bir mesafede konumlanan Troia Pension & Camping sayısız medeniyete ev sahipliği yapmış bu bölgede uygun fiyatlı tatil imkanı sunuyor. Yemyeşil bir bahçe ile çevrilmiş tesiste karavan parkı ve çadır kurma imkanı dışında 4 odasında da konaklama imkanı bulabilirsiniz. 
Odalarında merkezi ısıtma sistemi bulunan ve yöresel kilim ve objeler ile dekore edilmiş tamamı bahçeye açılan odalarında ücretsiz banyo malzemeleri gibi gerekli detayların da unutulmadığı Troia Pension & Camping yine yöresel tatların servis edildiği bir restoran ve sıcak ve soğuk içeceklerin ikram edildiği kafeterya ve bar da bulunmaktadır. Çanakkale şehir merkezine 30 km mesafedeki tesisin havalimanı ile arasındaki mesafe de yaklaşık 28 kilometredir. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Sessiz sakin bir işletme  3.0

Ümit B
Sakin sessiz küçük bir işletme burası. Ailem ile beraber bir hafta boyunca burada konakladık. Gelmeden önce rezervasyon yaptırmıştık. Personeller bizi en iyi şekilde ağırladılar. Otel en iyi olanaklarda hizmet sunuyor. Tuvaletlerin hijyenine dikkat edildiği her halinden belli, bu konuda benden geçer not aldılar. Tesis derezervasyon bölümünde rehberlik hizmeti sunulması da güzel. İşletmecilerin hepsi misafirperver insanlar. Sağ olsunlar her zaman yanımızda oldular. Eğer taze malzemeler satın almak istiyorsanız Pazar pazarını önerebilirim.
Ümit B22/05/2016 23:25:14

Bu otel harika  3.0

Tolga F
Hizmet kusursuz, Otelin odaları ferah ve aydınlık. Geçen yaz tatilini bu otelde geçirdim. Uygun fiyat aralığı ile hizmet sunuyorlar. Beklentilerimi tek tek karşıladılar. Otel çalışanları güler yüzlü. Bu otel adet ikinci evim oldu diyebilirim. Otelin çevresi yeşillik alan. Bu akşam yürüyüşleri için oldukça ideal. Restoran da her akşam birbirinden lezzetli yemekler çıkıyor. Hepsi damak zevkime hitap ediyor. Sabah kahvaltıları ayrı bir güzel. Bu sezon da ailem ile birlikte tercihimizi bu otelden yana kullanacağız.
Tolga F19/01/2016 17:22:24