Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Yıldırım Otel  Otel Puanı : 3 1 kişi yorum yapmış.

Yıldırım Otel
%60 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 64,00 ₺

Turizmin vazgeçilmez adresi Denizli ilinde yer alan Yıldırım Otel uygun konaklama hizmeti aracılığı ile müşterisinin ilgi odağı haline gelmektedir. Sahip olduğu bütçe planlaması ile tercih sebebini artırarak her geçen gün olağan vizyonunu geliştiren Yıldırım Otel, klimalı odalara sahiptir. Yıldırım Otel’in tüm odaları ücretsiz banyo malzemeleri, TV ve minibar aracılığı ile donatılmıştır. Alakart restoranı ile hizmet veren Yıldırım Otel Tuz Gölü manzarası aracılığı ile doğanın tüm güzelliklerini siz değerli müşterisi ile paylaşmaktadır. 
Tesisimizde sigara içilmeyen oda, uyandırma servisi, 24 saat boyunca açık ön büro ve internet yer almaktadır. Ek ücret aracılığı ile restoran ve emanet kasa hizmeti veren Yıldırım Otel ile sizler de beklediğinizden çok daha fazlasını elde ederek tatil planınızı kusursuzlaştırabilirsiniz.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Kusur yoktu iyidi  3.0

Fazlı R
1 gece kaldığım Yıldırım Otel bence kalmaya değer bir yer.Yani hizmetleri çok geniş olmasa da bazı otellere göre hem temiz hem seviyeli.Hemde merkeze yakın olduğu için ulaşım sorunu ortadan kalkıyor.Yemekleri çok lezzetli ve sağlıklı.Odaları tertemiz yapılıyor.Çarşaflar günlük yıkanıyor.Tercih edilebilir bir yer.
Fazlı R16/03/2016 12:49:35