Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Ali's Pension  Otel Puanı : 4 1 kişi yorum yapmış.

Ali's Pension
%80 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 130,00 ₺

İlçe merkezine yaklaşık olarak 2 KM uzaklıkta yer alan Ali’s Pension kusursuz platformu ile olağanüstü sonuçların elde edilmesine imkân tanımaktadır. Profesyonel çalışmalar öncülüğünde tüm detayların yapılandırılmasını öngören Ali’s Pension özel banyo platformuna ev sahipliği yapmaktadır. Tesisimizde 24 saat boyunca açık ön büro, otopark,  sigara içilmeyen oda ve internet yer almaktadır. Restoran, araç kiralama, havaalanı servisi ve emanet kasa hizmetlerinden de ek ücret ödeyerek yararlanabilirsiniz. 
Tesisimizin tüm odalarında eşya dolabı, banyo, havlu, internet ve tuvalet bulunmaktadır. Ücretsiz Wİ-Fİ imkânı sağlayan Ali’s Pension beklediğiniz hizmet potansiyelinden çok daha fazlasını ön plana çıkarmaktadır. Doğanın eşsiz güzelliğini siz değerli müşterileri ile paylaşarak farklılık yaratan Ali’s Pension ile sizler de rüya gibi bir tatile tanık olabilirsiniz. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Sigarasız odalar olmalı güzel  4.0

Buğlem V
Otel yaşantısına yakın olan Ali's Pension müşteri memnuniyetini dikkate alarak kusursuz hizmet verebilmeyi amaçlamaktadır. Eğer titiz biriyseniz şayet sizlerde toplu yaşam alanlarından çok fazla zevk alamayabilir hatta ortak kullanım alanlarının yoğunluğundan dolayı rahatsızlık duyabilirsiniz. Ali's Pension tıpkı benim gibi titiz insanları esas alarak özellikle ortak kullanım alanı olan banyolarını özel kılmıştır. Şehir hayatından sıkılıp bir kaç gün doğa ile iç içe yaşamayı, kafa dinlemeyi düşünen insanlar dumansız havayı da solumak istemektedir. Özel kılınan odalar arasında sigarasız odaların olması tamamen müşteriyi cezbedici bir hareket olarak algılanmalıdır. Tesisin sınırsız faydalarından faydalandım... Sizlerin de faydalanacağınızı umuyorum.
Buğlem V17/03/2016 14:02:03