Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Charly's Pension  Otel Puanı : 5 1 kişi yorum yapmış.

Charly's Pension
%100 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 113,00 ₺

Isparta’nın rüyası olarak nitelendirilen Charly’s Pension Eğirdir Gölü manzarası aracılığı ile marjinalliğin ön plana çıkmasına olanak tanımaktadır. Özgün yapıya ev sahipliği yapan mobilyalar aracılığı ile tanınan Chairly’ s birinci sınıf kaliteye sahip restoranlar aracılığı ile hizmet vermektedir. Tüm detayları düşünerek beklediğiniz hizmetten çok daha fazlasını sizlerle paylaşan Charly’s Pension aynı zamanda arzu ve taleplerinde yerine getirilmesine imkan tanımaktadır.
Otelimizin bünyesinde otopark, 24 saat boyunca açık ön büro, internet, restaurant, bar cafe, havaalanı servisi ve emanet kasa yer almaktadır. Beklediğinizden çok daha fazlasını siz değerli müşterileri ile paylaşan Charly’ Pension aracılığı ile sizler de kusursuz hizmet planlanmasından faydalanarak hayalinizdeki tatili gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Rüya gibiydi  5.0

Peri C
İtiraf ediyorum özellikle banyosuna vuruldum. Beyaz tutkunu olmamdan mı kaynaklı bilmiyorum ama odalarda aydınlık renk olarak beyazın tercih edilmiş olması da hoşuma gitti.İnsanlara yukarıdan bakmanın keyfini Charly's Pension sayesinde tattım doğrusu.Bir kaç günlüğüne bile olsa kendimi prensesler gibi yaşatmak istemiştim sanıyorum ki de başardık.
Peri C17/03/2016 14:22:10