Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Antique House  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Antique House
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 102,00 ₺

Kapadokya’da tarihle iç içe bir tatil için yaşamak ve bu tatilde otantik bir atmosferi solumak ister misiniz? O halde Antique House konuklarına unutulmaz bir tatil vaat ediyor.200 yıllık tarihi bir konağın restore edilerek misafirlerini ağırlamasıyla başlayan serüven sizi büyülü bir şekilde davet ediyor. Antique House ayrıcalığıyla Balonla uçmak istediğinizde, gökyüzünün ve bölgenin nefes kesen, güzelliklerinin tadını hissedebilirsiniz. Piknikli Vadi gezintilerini, Bisiklet turlarını, At gezintilerini, Peri bacalarını, eski Kilise yapılarını rahatlıkla gezebilir, Türk hamamında dinlenebilir, alışverişlerinizi yapabilirsiniz.    Antique House’ın Mağara odalarında tarihi bir yolculuğa çıkacak ayrıca klima, TV, sıcak su, oda servisi, wi-fi bağlantısı ve konforlu bir banyo bulabileceksiniz. Masal atmosferinde geçireceğiniz gecenin sabahında açık büfe bir sabah kahvaltısı güne sizi zinde başlatacak tatiliniz unutulmaz ve keyifli olacak.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Yemeklerin dışında iyidi bana göre  4.0

Seçil Z
Otantik ve çok keyifli bir otel. Detaylara önem veren özgün bir mimarisi var. Kaldığımız odada her türlü konfor ihtiyacı düşünülmüştü. Herhangi bir eksiklik hissetmedik. Temizlik konusunda hiç sorunumuz olmadı aksine odalarımız günlük temizlendi. Yemekleri çok güzeldi ama biraz yağlıydı dokundu bana. Bunun dışında tek kusur göremedik.
Seçil Z08/06/2016 08:08:14

harika bir tatildi  4.0

Sümeyra K.
Kapadokya’da dolu dolu beş gün geçirmiştik. Bu otelde de oldukça rahat etmiştik biz. Sabah bir başka kalkıyor insan burada. Kahvaltıyla da enerji toplayıp başlamıştık gezmeye. Çevre mükemmeldi resmen. Çok güzel yapılar vardı kilise harikaydı. Akşam döndüğümüzde çok yorgunduk ve burada dinlenme imkanımız vardı. Antique House pek çok konuda yardımcı oluyordu. Eşim ata binmek istiyordu hep hayalini gerçekleştirdi. Çalışanlarda yardımcı oluyorlar her konuda biz bazen gidebileceğimiz yerler hakkında soru soruyorduk ve bizimle çok güzel ilgileniyorlardı.
Sümeyra K.19/03/2016 18:39:32