Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Maron Stone House  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Maron Stone House
%90 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Göreme’nin büyülü atmosferinde masal diyarına gelmiş gibi bir tatil yaşamak istiyorsunuz, eşsiz manzarayı gün doğuşunu ve gün batımını seyredeceğiniz unutulmaz bir tatili Maron Stone House ayrıcalığıyla yaşarsınız. Uç hisar kalesi manzarasını terasta seyrederken hayallere dalacak ve huzuru bulacaksınız. Maron Stone House odalarında merkezi ısıtma, klima, TV, oda servisi, internet bağlantısı, panoramik bir manzara ve banyo bulunmaktadır. Otelin sunduğu tur masası ayrıcalığıyla, balonla bir göreme turu, doğa yürüyüşü, peri bacalarının eşsiz gizemini yakından görme fırsatını da bulacaksınız. Maron Stone House ayrıcalığıyla uyanacağınız göreme sabahına açık büfe bir sabah kahvaltısıyla başlayacak teras manzarasında uç Hisar kalesini seyrederek kahvelerinizi yudumlayacaksınız.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Hizmet AA kalite burada.  5.0

Gencer A
İlgililerinin kalitesi ve samimiyeti sonuca yansımış, gerçek anlamda üst düzey bir yer. Her şey çok güzel. Ürünler çok kaliteli, aile odası hem kullanışlı hem de oldukça donanımlı. Kaldığım en güzel otellerden birisi burası. Çok gezdiğim için farklı otellerde kaldım burada farklı bir atmosfer var. Hizmet AA kalite burada.
Gencer A08/06/2016 15:05:35

Tatil Cenneti Gibiydi  4.0

Gülizar H
Tatil cenneti desek daha doğru olur.1 haftalık sürede bütün dertlerimi unutturdular bana.Her şey o kadar mükemmeldi ki anlatamam.Özellikle işletme müdürüne çok teşekkür ederim.
Gülizar H19/03/2016 13:31:56