Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Assos Akropol Pansiyon  Otel Puanı : 2 3 kişi yorum yapmış.

Assos Akropol Pansiyon
%54 3 misafir değerlendirdiFiyatı : 40,00 ₺

Akropol Pansiyon, bir tepenin üzerine kurulmuştur. Manzarasını az çok tahmin etmişsinizdir herhalde… Midilli’nin o şahane görüntüsü ve gün batımının, günün doğuşunun inanaılmaz büyüsü sizin bu oteli tercih etmenizde ki en büyük sebep olabilir. Akropol Pansiyon size uykunun gerçek tanımını resmen hisssettirip yaşatacaktır. Hijyen standartlarına uygun olan bu otel, deneyimli ve kaliteli personelleri ile de size kalteyi yaşatacaktır. Tekrar tekrar glmek isteyeceğiniz otel çevresinde de farklı yöresel lezzetleri tadabileceğiniz farklı mekanlara ev sahipliği yapmaktadır. Sizler için gerçekten inanılmaz bir tatil anlayışa sahip bir oteldir. İstediğiniz herşey bu otelde mevcuttur. Unutulmaz bir tatil yaşamaya var mısınız? Her insan bazen şımartılmaya ihtiyaç duyar. Haydi kendinizi şımartın… Farklı bir tatil anlayışı ile yola çıkan bu otel size bu farkı yaşatacaktır. Akropol Pansiyon, sizlere ev sıcaklığını sunuyor. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Pişmanlık  2.0

ZAHİDE ELMAS
Arkadaşlarımla birlikte gittiğim bu pansiyondan hiç memnun kalmadık.Gerçi bu pansiyonla ilgili olarak yorumları okuduk ve fotoğrafları da inceledik.Fakatçok farklı şeylerle karşılaştık ve pişman olduk.
ZAHİDE ELMAS26/08/2016 16:50:04

Nem kokusu,örümcekler daha bir çok şey.  2.0

Tülin L
Hizmet konusunda sıfır ve çok vasat temziliği olan bir mekan.Asla tavsiye etmiyorum sakın hayatınızın yanlışını yaparsınız.2 gece kaldık ilk gece bir şey yoktu ama 2. gece of.Gece geldiğim için yorgundum bakamadım sabah bir baktım leş leş.Sonra başka odaya geçtim ama ilk gece nerede yatmışım ben öyle.Nem kokusu,örümcekler daha bir çok şey.
Tülin L28/03/2016 05:23:45

Temiz ve Huzurlu Yer  4.0

Aylin Ece D.
Öncelikle ben manzarasına vuruldum. Ablamla birlikte geldiğimiz bu otel bizim için dönüm noktası oldu. Ablam şuan ki nişanlısın bu tatil sırasındayken tanıştı. Ben de aynı otel de kalan ve sabah kahvaltısı esnasında tanıştığım erkek arkadaşımla hala birlikteyiz. Bu yazda aynı yere gitmeyi düşünüyoruz. Genel anlamda ablamda bende otelden çok memnun kalmıştık. Çünkü tertemiz bir otel her ikimiz için de önemliydi.
Aylin Ece D.24/03/2016 17:48:48