Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Orchidee Bungalow Butik Otel  Otel Puanı : 3 3 kişi yorum yapmış.

Orchidee Bungalow Butik Otel
%74 3 misafir değerlendirdiFiyatı : 50,00 ₺

Orchidee Bungalow Butik Otel, 2010 yılından itibaren hizmet veren ve şirin bir aile tarafından işletilen otel, zeytin ağaçlarının ortasında huzur ve yeşilin buluştuğu noktada yer almaktadır. Görkem ve doğallık bir arada.. Kim böyle bir tatil istemez ki? İşte size fırsat. Deneyimli işletmecileri ile tatilinize büyü katacak, mükemmel bir tatil yaşayacaksınız. Sizler için en güzelini, kalitelisini yapmak için çabalamakta, kendisini geliştirmektedir. Orchidee Bungalow Butik Otel, sakinliği ve huzuru sevenlerin merkezi haline gelmiştir. Burada yılın tüm stresini üzerinizden atabilir, kendinizi, ruhunuzu yenileyebilirsiniz. Otel işletmecileri müşteriler ile yakından ilgilenmektedir. Çünkü müşteri memnuniyeti ve bir sıcak gülüş tek misyonlarıdır. Sanki aile dostunuzun yanına tatile gelmiş gibi rahat ve içten olacaksınız. İşletmeciler genç ve aktif insanlar olduğu için, bu yaşam tarzı otelin dekoruna da yansımıştır. Deneyimli ve güler yüzlü personelleri sizlre kaliteli bir tatil yaşatacaktır.

 

Orchidee Bungalow Butik Otel sizlerin ikinci evi olacaktır. Huzur yanı başınızda. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Üç kelime ile HARİKA ve ÖTESİ  5.0

Seda Akhisarlı
Düşündüğümün ötesinde tabiat güzelliklerine sahip bu oteldekalarak ayrıcalığını yaşamış olduk,ilk fırsatta tekrar görmek istediğimiz bir yer olarak aklımızda kalacak...Misafirperverlik olağanüstü.. Burdaki herkese çok teşekkür ederiz. öyle güzel bir yerki insan adeta huzur buluyor. mutlaka gidilmesi gereken bir yer rüya gibi.
Seda Akhisarlı04/08/2016 14:21:43

Asos'da güzel bir tesis  3.0

Kenan L
Asos bölgesinin en kaliteli tesislerinden biri olduğunu söyleyebilirim, gayet güzel bir yer burası Herhangi bir problem yaşamadım, kalmaktan keyif aldığım yerlerden biri oldu, her konuda bana ve aileme çok yardımcı olan bir tesis burası. Buraya gelirseniz bahçe keyfi yapmayı unutmayın oldukça keyif verici. Buraya gelirken yüksek beklentiler içerisine girebilirsiniz, çünkü beklentilerinizi karşılayacak nitelikte bir tesis. Herkese şiddetle öneriyorum.
Kenan L21/06/2016 16:17:58

tavsiye ederim.  3.0

Doğan S.
Bungalov dendiğine bakmayın. İç mekân olarak klasik bir konaklama alanından hiçbir eksiği yok. Assos’ta yer alan pek çok işletme gibi yeşillik alanı oldukça fazla ki bu artı bir özellik. Öğleden sonraları bahçede, sessiz sedasız bir hamağa uzanıp biraz kestirmek şehrin gürültüsele yoğrulan bizim gibi insanlar için çok keyifli bir lüks. Ben eşim ve çocuğumla kaldım ve oldukça rahat bir konaklama geçirdim. Size de tavsiye ederim.
Doğan S.18/03/2016 01:24:09