Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Assos Taşlı Köşk  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

Assos Taşlı Köşk
%70 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 60,00 ₺

Assos Taşlı Köşk Pansiyon, yemyeşil doğanın ortasında, çağdaş ve şık br şekilde dizayn edilmiştir. Pansiyon, otantik bir taş bina’dır. Heryerde çeken ücretsiz Wi-fi olanağına da sahiptir. Assos Taşlı Köşk Pansiyon, odalarında düz ekran Tv ve klima bulunmaktadır. Ayrıca; saç kurutma makinesi, duş ve ücretsiz banyo malzemeleri yer almaktadır. Kahvaltı öğünleri bahçede yetiştirilen doğal ürünler ile hazırlanmaktadır. Görkem ve doğallık bir arada.. Kim böyle bir tatil istemez ki? İşte size fırsat. Deneyimli işletmecileri ile tatilinize büyü katacak, mükemmel bir tatil yaşayacaksınız. Sizler için en güzelini, kalitelisini yapmak için çabalamakta, kendisini geliştirmektedir. 

Akşam ise gene aynı doğal malzemeler ile doğal zeytinyağı ile harmanlanarak hazırlanmaktadır. 24 saat hizmet veren bir resepsiyon hizmeti de bulunmaktadır. Tesiste bagaj muhafazası, tur masası ve çamaşırhane gibi hizmetler verilebilir.Assos Taşlı Köşk Pansiyon, köy merkezine 100 metre uzaklıktadır. Böyle mükemmel bir tatili kim istemez ki? 

 

 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Tercih edilmeli  3.0

Ozan H
Okuldan kız arkadaşlarım ile beraber bu tesiste 6 gün boyunca konakladım. Tesiste otantik bir hava var, biraz küçük bir yer olduğunu söyleyebilirim. Bizim için tam anlamıyla ideal bir işletme diyebilirim, tercih edilebilir bence. Müşteri memnuniyetine önem veren bir işletme olduğu her halinden belli bence. Huzur bulmak isteyenler için mükemmel bir yer, bence gelin bir deneyin pişman olmazsınız.
Ozan H21/06/2016 16:11:38

şehirden ve gürültüden kaçanlar için sığınacak bir yer.  4.0

Rıza İ.
Birkaç arkadaş toplanıp gittik. Civarda olabilecek en yüksek noktada eski bir taş yapı otele dönüştürülmüş. Haliyle küçük bir müessese. Sahibi Ali Bey ve eşi tarafından bizzat işletiliyor ve bu konuda oldukça başarılılar. Para değil KONUK odaklı hizmet veriyorlar. İkisi de çok sıcak ve ilgililer. Bu da tesiste karşılaşabileceğiniz ufak sorunları görmezden gelmenize yetiyor. Kahvaltı ve yemekler oldukça başarılı. Hele yemek yenilen terasın manzarası da işin içine girdi mi değmeyin keyfimize. Odaları da tertemiz. Tam kafa dinlemelik. Ne stres ne gürültü, ne de trafik.
Rıza İ.18/03/2016 01:12:36