Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Bacahan Hotel  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

Bacahan Hotel
%60 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 151,00 ₺

Kusursuz hizmet anlayışına ev sahipliği yaparak çalışmalarını sürdüren Bacahan Hotel 20 oda aracılığı ile hizmet vermektedir. Tesisimiz 49 kişilik yatak kapasitesine sahiptir. Beş yıldızlı konforu ile tercih edilme sebeplerini artırmayı başaran Bacahan Hotel plaj, restoran, TV odası, ücretsiz gazete, doktor, emanet kasa,  oda servisi ve internet hizmeti sunmaktadır. 
Ek ücret karşılılığında araç kiralama, ek yatak, havaalanı servisi ve kuru temizleme imkânlarından da yararlanabilirsiniz. Tesisimizin tüm odaları eşya dolabı, mini bar, telefon, TV ve uydu yayını ile donatılarak hazırlanmıştır.
 Beklenilen hizmetten daha fazlasını sizlerle paylaşan Bacahan Hotel özel bar platformu ile farklı lezzetlerin denenmesini desteklemektedir. Bacahan Hotel’e mutlaka merhaba demelisiniz. .

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

İdeal bir tesis  3.0

Okan N
3 Nisan 204 tarihinde aile dostlarımız ile beraber konakladığımız tesislerden burası. Her şey güzel bir şekilde hazırlanmıştı, müşteri memnuniyetine önem veren bir işletme olduğu her halinden belli. Konum açısından da memnun kaldığım bir tesis. Buradan her yere yürüyerek gidebilirsiniz. Standart düzeyde fakat kaliteli bir tesis, bu zamana kadar en çok memnun kaldığım konaklama merkezlerinden biriydi. Beraber konakladığımız aile dostlarım da buradan mutlu bir şekilde ayrıldı.
Okan N30/05/2016 00:39:27

Ayvacık güzel belde.  3.0

Volkan E.
Öncelikle şunu belirtmek isterim ki son 5 yıldır tatillerimizi Altınoluk’da geçiriyoruz. Birkaç tatilimiz ne yazık ki yaz sezonu dışına denk geldi. Burada farklı otellerde de kalma şansımız oldu. Fakat Altınoluk insanının yapısından mıdır bilmem memnuniyetsiz ayrıldığımız sadece 1 yer oldu. Onun dışında hepsi sıcakkanlı, özenli ve konuksever. Bacahan Otel’de bunlardan biri. Otel konum olarak yaz tatili için çok ideal, deniz kenarında. Bunun yanı sıra işletme olarak da oldukça başarılı. Odaları temiz, yemekleri lezzetli, nezih bir otel. Çok lüks falan değil tabi ki. Bu fiyatlara lüks otel beklentisi içine girmek zaten hata olur. Ama bu fiyata olabileceğin en iyisi.
Volkan E.19/02/2016 14:28:49