Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Manastırhan Butik Otel  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Manastırhan Butik Otel
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Ülkenin cennet köşelerinin başında gelen ve oksijen seviyesi bakımından dünyada da ilk sıralarda kendine yer bulan Kazdağları’nın eteklerinde uygun fiyatlı bir tatil geçirmek istiyorsanız Manastırhan Butik Otel tam size göre. Hem dış görünümü hem de iç dekorasyonu bakımından sıcacık atmosferi butik otel olmasının elit hizmetleri ile birleştiğinde unutulmaz günler geçirmenizi garantileyen otel herkesin özlemini kurduğu ancak çok az kişinin buna sahip olma şansı bulduğu doğaya dönüşün ilk adımı olacaktır. 
Gün doğumları ve gün batımlarının gökyüzünün muhteşem renklere boyadığı bir bölgede bahçesinde pırıl pırıl bir havuz ve ağaçların altında dinlenme köşeleri ile sakinlik ve huzurun vücut bulmuş hali olan Manastırhan Butik Otel adresinde yöresel lezzetlerin en iddialılarını da deneyimleme şansı bulacaksınız. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Burası saklı kalmış bir cennet.  5.0

Ilgaz M
Özellikle sezon açılmadan geldik buraya. İyide yapmışız bütün ilgiler bizim üzerimizdeydi. En sevdiğim yönü de buydu zaten kimse olmasa bile varmış gibi hizmet edilmesi. Bahçesi ve özellikle havuzu çok güzeldi. Yemekleri havuz başında gün batımını izleyerek yedik. Temiz havasının yanında çok temiz odaları da vardı. Burası saklı kalmış bir cennet.
Ilgaz M28/05/2016 11:24:49

İçten sıcakkanlı çalışanlar  3.0

Asude K
Sıcak ve içten çalışanları ile akıllar da iyi bir profil bırakan küçük şirin bir işletme. Otel de istediğim her şey vardı. Bahçesi kusursuz ve oldukça geniş. Eylül başında bu otel de 5 gün boyunca konakladık. İstediğim kalitede ki hizmet anlayışı oldukça hoşuma gitti. Profesyonel çalışma ekibinden otelin hijyenik olmasına kadar her şey mükemmel. Odamın manzarası ayrı bir güzeldi. Adeta sizi huzura davet ediyor. Unutamayacağım bir tatil geçirdiğimi belirtmek istiyorum.
Asude K06/02/2016 22:03:19