Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Bronz Motel  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

Bronz Motel
%70 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 97,00 ₺

Bronz motel Çanakkale ilinin Ayvacık ilçesinde konuklarını ağırlamayı beklemektedir. Ege denizinin kıyısında yer alan motel kendi plajına ve açık oturma alanına sahiptir. Açık büfe hizmetiyle Ege mutfağından örneklerde sunulmakta ve konuklar iyi ağırlanmaktadır. Bronz motel sade döşenmiş ve klimalı odalara sahiptir. Banyolarda özel tuvalet ve duşta yer almaktadır. Bronz motel Kaz dağlarına 70 km mesafede olup doğayla kopuk bir yerde de değildir. Antik Assos kentine uzaklığı ise 5 km’den azdır.
Motelin kütüphanesinden ödünç kitaplar alınarak keyifli bir dinlenme yapılabilir. Bronz motel ağırladığı konuklarına ayrıca ücretsiz olarak wi-fi hizmeti sunmaktadır. Motelde çocuk konuklar ağırlanmaz ve evcil hayvan getirilebilinir. Rezervasyon şartı aranmamakta, ütü ve faks hizmeti verilmektedir. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Güzel bir tatildi  3.0

Aysun32
Denize sıfır konumu ile harika bir yer tutmaktadır. Kafa dinlemek ve gerçekten dinlenmek için buradan iyisi olamaz. Zaten konaklama ücreti de oldukça makuldür. Otel sahipleri Zuhal Hanım her konuda yardımcı olmaktadır. Tek sorun odalar biraz daha düzenli olursa daha iyi olacaktır. Ama herkese teşekkür ederim.
Aysun3222/05/2016 16:30:17

Hizmette sınır yok  4.0

Ela T
Otel bünyesinde birbirinden donanımlı personeller yer alıyor. Tüm hepsi tek tek isteklerimizi yerine getiriyor. Oda servisi olması gerektiğinden bile çok hızlı. Bu zamana kadar sipariş ettiğimiz her şey zamanında geldi. Memnuniyet derecesini düşünerek hareket ediyorlar. Resepsiyonda çalışanlar güler yüzlü. Akşam yemeklerinin tadı çok iyi ve sürekli yöresel tatlar sunuluyor. Otelin konumu birçok yere yakında yerde.Otele evcil hayvan getirebiliyorsunuz. Bu bizim için büyük bir avantajdı. Her zaman ilk tercihimin Bronz Motel olabileceğini söyleyebilirim. Gelecek ay Çanakkale şehrine tekrardan gitmeyi düşünüyorum. Tekrardan bu oteli tercih edeceğim.
Ela T16/01/2016 22:10:32