Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Ceylanoğlu Gladius Hotel  Otel Puanı : 1 2 kişi yorum yapmış.

Ceylanoğlu Gladius Hotel
%20 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Her yönüyle misafirlerinin rahat etmesini sağlayan hizmet kalitesine sahip olan Ceylanoğlu Gladius Hotel, Çanakkale Assos Yolu mevkiinde siz değerli misafirlerine unutulmayacak tatil günlerini sunmaya devam ediyor. Tarihin dokularına en çok rastlanan bu bölgede, aynı zamanda modern yönleri de çok fazlasıyla bulabilirsiniz. Tüm bu kalitenin merkezinde, misafirlerinin tatil anlayışına farklı bir çizgi getiren otel, gerek oda hizmetleriyle, gerekse de çevre birimleriyle en güzel şekilde zaman geçirmenizi sağlamaktadır. Otelin genel özelliklerine baktığımızda; açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu,  snack bar, 250 kişilik açık-kapalı restoran, iskele balık restoran, oyun parkı, internet cafe gibi detaylar gözümüze çarpıyor. Bununla birlikte otelin güler yüzlü personelinin sunduğu ayrıcalıklı hizmet de yine tatil günlerinizin daha keyifli geçmesini sağlamak adına yeterli olacaktır. Keyif içinde zaman geçirmek, konuk olduğunuz günler içinde en iyi seçeneklere sahip olmak ve daha ayrıcalıklı yönlerinden yararlanarak yaz tatilinizi doyumsuz eğlencelere dönüştürme adına tercihlerinizin ilk sırasına Ceylanoğlu Gladius Hotel’i almanızı öneriyoruz. Kendine ait özel plajında ücretsiz güneş şemsiyelerinden yararlanarak güneşin keyifli yönlerini yakalama fırsatını elde edebilirsiniz.
Mükemmel hizmet, kaliteli detaylar ve memnun edici tatil sonuçları için ayrıcalıklarıyla sizlere yardımcı olan Ceylanoğlu Gladius Hotel, Çanakkale şehir merkezine 90 KM. uzaklıkta siz değerli misafirlerini ağırlamaya devam ediyor.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

olmaz bu kadar rezalet bir arada olmaz  1.0

Pekcan S
Gelin ve hayatınızda görmediğiniz kadar rezil bir yer görün. Çalışanların tavırları zaten bir ayrı sıkıntı hele yemeklerine hiç girmiyorum. Eğer anlatırsam 1 ay yemek yemezsiniz. Bu ne rezalet anlamadım verdiğim paraya mı yanayim yoksa giden zamana mı? Neysen buda bana bir ders olsun ve bir daha görürsünüz beni.
Pekcan S01/06/2016 11:33:12

Asla tavsiye etmiyorum sakın.  1.0

Fatma S
Otelde geçen ay kaldım. Bildiğiniz gardiyan gibi bir yönetimi var. Yemekler inanılmaz kötü. Bir balık getirdiler aman yarabbim o ne pis bir şeydir.Yemek lezzeti yüzünden 1 ay yemek yiyemeyecek duruma geldim.Şaka gibi bir yer anlamadım ki nereden geldim.Asla tavsiye etmiyorum sakın.
Fatma S27/03/2016 08:47:59