Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Çiçekli Bahçe Motel  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

Çiçekli Bahçe Motel
%70 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Çanakkale ilinin sazlı köyünde bulunan çiçekli bahçe motel, Midilli ve Ayvalık adalarının karşısında yer almaktadır. Çiçekli bahçe motel küçükkuyu ve assosa 12, ayvacığa ise 13 km uzaklıktadır. Çiçekli bahçe motel, denize sıfır mesafede tek katlı bir binada 22 odaya sahip bir moteldir. Denize sıfır olması sebebiyle Çiçekli bahçe motel denizden ayrılamayanlar için isabetli bir tatil durağı olacaktır. 
Konuklar tam pansiyonlu kalırlar ise sabah - öğle – akşam olmak üzere üç öğün yemek yiyebilirler. Yemekler bir öğün için yapılır. Odalarda banyo-tuvalet, klima 24 saat sıcak- soğuk su mevcuttur. Odaların tamamı deniz manzaralıdır. Ayrıca çiçekli bahçe otel evcil hayvan kabul etmemektedir.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Teşekkürler dostlarım  4.0

Gülay S
Bir yıl boyunca yüksek tempo çalışmanın ve getirdiği stresin bir haftada nasıl sıfırlanacağını bana gösteren ve yaşatan muhteşem doğa içindeki mükemmel tesis. Denize sıfır konumu zaten en can alıcı noktaydı. Gelen konuklara ayrıca çok değer veriliyor. Müşteri değilde aileden biriymiş gibi davranılıyor.
Gülay S22/05/2016 16:39:21

Muhteşem bir oteldi  3.0

Sinan D
Asos'un en güzel otellerinden biri olduğunu söyleyebilirim. Her şey mükemmel. Tüm ayrıntılar en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş. Odalarda ihtiyacınız olan her şey mevcut. Akşam yemekleri oldukça lezzetli. Birbirinden özel yöresel lezzetler deniyorsunuz. Sabah kahvaltıları çok taze. Otel Sazlı köyünde yer alıyor. Doğa ile iç içe huzur dolu bir tatil geçirdiğimizi söyleyebilirim. Önümüzde ki sezon ailem ile beraber tekrardan tatile çıkacağız. Tekrardan bu oteli tercih etmek istiyoruz. Gerçekten hizmet kalitesinden çok memnun kaldık.
Sinan D16/01/2016 22:44:06