Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Emin Efendi Konakları  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Emin Efendi Konakları
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 80,00 ₺

Osmanlı mimarisini daha yakından görmek isteyenler hatta Osmanlı padişahlarının konak mekanı olarak kullandıkları alanlarda kalmak isteyenler için Amasya’nın tarih kokan Emin Efendi Konakları, tüm bu hizmetlerden çok daha fazlasını siz değerli misafirlerine sunuyor. 7,500 yılı aşan bir tarih ile misafirlerine unutulmaz tatil keyfi sunan Emin Efendi Konakları, Butik otel tipi ile en iyi şartlarda hizmet sunmaya devam etmektedir. Osmanlı konaklarının restore edilmiş hali olan otel 21 odalı kapasitesiyle müşterilerine konaklama hizmeti sunuyor. Odalarında, minibar, banyo, wc, LCD ekran televizyon ve ücretsiz Wİ-Fi hizmetleri sunmanın yanı sıra, bahçesinde çay keyfi yapmanızı da sağlıyor.

Hem işlerinizi halledip hem de tatil havasını yaşamak istiyorsanız, yolunuzun Amasya ile kesişmesinde Emin Efendi Konakları’nı mutlaka tercih etmenizi öneriyoruz.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

5 günlük konaklamadan sonra zor ayrıldık burada  5.0

Hasan Filiz
Harika sahipleri ve çalışanları ile tanışmamız yıllardır müdavimleri olan çok sevdiğim bir çift sayesinde oldu. Otelin harika bir iç avluya sahip ve adını da bu avludaki incir ağacından alıyor. Odaların temizliği ve tarihi dokusu bence değişilmez bir noktaydı. Karımda bu konuda benimle aynı fikirde. 5 günlük konaklamadan sonra zor ayrıldık buradan.
Hasan Filiz20/06/2016 10:59:55

ilginç bir atmosferdi.  3.0

Mustafa Ş.
Kız arkadaşım Amasya’da okuduğu için sıkça gidip geliyorum. Genelde tercihim daha basit ve hesaplı olan yerler. Ama bu defa ablam ve eniştem de hem sevgilimle tanışmak bu vesile Amasya’yı da gezmek için plana dâhil olunca iş değişti tabi. Daha önce defalarca gördüğüm ve methini işittiğim bu konaktan yer ayırtarak ben de onlara bir jest yapmak istedim. Ben beğendim o ayrı. Ama özellikle ablam ve eniştem bu duruma çok memnun oldular. Yemekleri ve kahvaltısı çok güzeldi. Ablam ve eşi bol bol gezdiler. Sadece bir noktayı belirtmek isterim ki odaları konforlu ve temiz olmasına karşın bu gösterişli yapıya nazaran çok sönük bulduk. Tarz olarak daha iyi olabilirdi. Onun dışında her şey harikaydı.
Mustafa Ş.24/03/2016 01:47:34