Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Hasırcı Konakları  Otel Puanı : 5 2 kişi yorum yapmış.

Hasırcı Konakları
%100 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 160,00 ₺

Tarihi dokuların izlerini üzerinde taşıyan Amasya merkezinde tatil yapmak da bir ayrıcalıktır. Özellikle de konaklarıyla meşhur olan şehrin, tüm konakları bin yılın üzerinde geçmişe sahiptir. Bunlardan biri olarak konuklarına hizmet veren Hasırcı Konakları, 2013 yılında yeni restore edilmiş haliyle mükemmelden ötesine ulaşmanızı sağlıyor. Yalı boyu nehrinin kenarında yapılan Hasırcı Konakları, restore edilerek butik otel tipinde siz değerli konuklarına mükemmelliğin kapılarını aralıyor. Kahvaltı, öğlen ve akşam yemeklerinde yöresel lezzetlerle buluşma imkanı yakalayabileceğiniz otelde istediğinizden çok daha fazlasına sahip olabilirsiniz.
Eşsiz Amasya manzaralarına karşı bir tatil yapmak isteyenler için de oldukça ideal olan Hasırcı Konakları, Merzifon Havaalanına 40 km. uzaklıkta bulunuyor. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Gelmeden olmaz asla..  5.0

Asu L
Otel sayıları attıkça artık birbirine benziyor her yer.Mimarinin, otellerin dışarıdan görünen tarzlarının birbirine benzemesi yanıltıcı olabiliyor. İyi otelleri farklılaştıran unsurlar detaylarda ortaya çıkıyor. Fakat burada öyle bir tasarım yapılmış ki ben daha önce hayatımda bu kadar mükemmel ötesi bir yer görmedim. Eşimle beraber hayran kaldık bu güzelliğe. Kesinlikle ne yazarsam yazayım yetmez gelmeniz lazım.
Asu L20/06/2016 10:52:55

dışı büyüleyici, içi çok rahat.  5.0

Nermin D.
Sık sık ziyaret ettiğimiz Amasya’da konak tarzı birkaç pansiyonda kalmıştık daha önce. Tarihin çekiciliğinin yanı sıra konumu da müthiş olan bu yeri en son gezimizde Amasya’da kaldığımız dönemlerde tanıştığımız bir esnaf arkadaşın tavsiyesi sonucunda keşfettik ve hayran kaldık. Özellikle manzarası ağzınızı açık bırakacak türden. Gündüz çok etkileyici tamam da geceleri de o ışıklandırmanın da etkisi ile büyüsü kat be kat artıyor. İçi ise diğerlerinin aksine oldukça konforlu ve rahat. Tarihsel yapıyı bütünleyelim diye zorlamayınca daha iyi bir sonuç çıkmış ortaya bence. Yolunuz düşerse en azından bir gece kalmadan geçmeyin derim. Görülmesi ve yaşanması gereken bir yer.
Nermin D.24/03/2016 01:11:13