Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Etap Altınel Assos  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Etap Altınel Assos
%90 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Çanakkale’nin tarihi yerlerinin olduğu kadar, tatil yerleri de oldukça meşhurdur. Özellikle de Çanakkale Assos denince, deniz, kum ve güneş keyfinin yanı sıra, mükemmel tabii güzelliklere sahip doğası ve eşsiz tatil günleri de akla gelmektedir. Assos Kadırga Koyu’nda misafirlerini tüm bu güzelliklerden yararlanarak tatil yapmalarını sağlayan Etap Altınel Zamanınızı değerlendirmek, tatil günlerinde en iyi hizmetlere sahip olmak ve Çanakkale güzelliklerini daha yakından incelemek için tercih edebileceğiniz Etap Altınel Assos, Çanakkale merkezine 50 KM. mesafede ücretsiz otoparkı ile sizleri bekliyor...

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Aileler için hem fiyatı hem konumu uygun.  4.0

Belma G
1 haftalık muhteşem bir tatil yaşadık. Doğrusu ben Antalya tarafı diyordum ama eşim bu tarafta ısrar edince kıramadım. İnternetten görmüş ve aramış benden önce bilgileri almış zaten. Geldiğimizde gösterilen ilgi harikaydı. Havuzundan restoranına kadar her şey mükemmel. Aileler için hem fiyatı hem konumu uygun.
Belma G01/06/2016 11:31:24

Özel banyolar çok hoşuma gitti ayrıca hem geniş hem temizdi.  5.0

Murat SEzen V
10 gün kaldık, hayatımda geçirdiğim en güzel tatillerden biriydi, sahibinden çalışanına kadar aşırı güler yüzlü ve hoşsohbet insanlar. Şiddetle tavsiye ederim. Aşçıya ayrı parantez açmak isterim süper lezzetli bir eli var. Ayrıca otel gayet temiz bir otel.Her şey mükemmel ötesinden oldu.Özel banyolar çok hoşuma gitti ayrıca hem geniş hem temizdi.
Murat SEzen V27/03/2016 08:46:14